Inne
Reklama

Niejednej z nas podniosłoby się ciśnienie, gdyby zastała swojego chłopaka, męża, partnera w sytuacji jak na zdjęciu. No, wygląda to dość realistycznie. I kto wie, ile już facetów zrobiło taki numer swoim kobietom. Jednak, jak się okazuje, nie wszystko jest takie straszne, na jakie wygląda. Wystarczy, że podejdziesz bliżej, by zobaczyć, że to tylko zwykły ręcznik. No nie, chyba jednak nie jest taki zwykły, skoro potrafi zrobić tak piorunujące wrażenie.

Po chwili ochłonięcia zgodnie stwierdzamy, że taki ręcznik to doskonały prezent dla naszych panów. Biorąc pod uwagę fakt, że mężczyzna o seksie myśli średnio co 10 sekund (tu puszczamy do was oko), oplatające jego biodra kobiece nogi albo piszczące pupę dłonie "spełnią" jego zachcianki bez wychodzenia z domu. Oczywiście to propozycja dla dziewczyn, które mają nieco niegrzeczne poczucie humoru.
Ręcznik dostępny w dwóch wariantach: Ręce na pośladkach, Nogi oplatające biodra. Wykonany w 100 procentach z bawełny. Jego wymiary: 76cm x 152cm, a cena: 99 zł


KUPISZ GO TUTAJ

___________________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Wszyscy mężczyźni to dranie
>>> I będą go wodzić na pokuszenie