Inne
Reklama
Inne

1. Linda Hamilton jako Sarah Connor w "Terminatorze" : Sarah Connor w pierwszym odcinku serii o elektronicznym mordercy (minęło wiele lat, a nadal nie możemy wyjść z podziwu, kto wymyślił ten tytuł dla "jedynki") jest normalną, chociaż silnie przestraszoną rozwojem wypadków młodą kobietą. Później poznajemy już inną Sarah: twardą jak głaz wojowniczkę o ocalenie swojego syna, przyszłego przywódcy buntu przeciwko maszynom. Dzielna matka biega, strzela, kopie, detonuje - słowem robi to, co każda rodzicielka powinna umieć.

2. Angelina Jolie jako Lara Croft w "Tomb Raider" : Grzeszne marzenie mężczyzn: znależć się w kambodźańskiej dżungli w towarzystwie Lary, razem z nią odkrywać starożytne sekrety i zwisać na grubych lianach. Może nawet udałoby się spaść razem na miękki mech? Nie z Larą jednak te numery: siecze samców niczym bohaterka "Seksmisji".

3. Demi Moore jako Jordan O'Neil w "G.I. Jane" : W tym filmie, który krtytyka filmowa uznała za jeden z gorszych w dorobku Demi, aktorka przechodzi samą siebie. Pomijamy scenę golenia sobie głowy (patrz niżej). Demi czołga się w błocie, ramię w ramię z facetami zbiera cięgi wojskowego życia i nie pęka. Za jej mundurem wielu panów poszłoby sznurem, ale z taką lepiej nie zadzierać!

Zobacz, jak Demi Moore goli sobie głowę do łysej skóry w "G.I. Jane"!

____________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Łysiejesz? Nie trać głowy!
>>> Gwiazda apeluje: "Nie operujcie sobie piersi"
>>> Stań się kobietą idealną