Men’s Day to ogromne przedsięwzięcie, w ramach którego powstanie miasteczko męskich pasji. Blisko 500 tys. m kw powierzchni lotniska Bemowo, gdzie będzie zorganizowana impreza, zostanie podzielona na strefy: Skrzydła, Motor i Woda, Gadżetomania, Extreme, Auto – Moto oraz De Lux, które zaprezentują wszystko, co kręci faceta.

Reklama

Organizatorzy zapraszają m.in. na premierową odsłonę nowej limuzyny SEAT-a EXEO, pokazy driftingu, rywalizację na decybele w konkursie BASS RACE, wystawę najbardziej luksusowych samochodów świata, wojnę Północ-Południe na najbardziej zbajerowane i najlepiej wystylizowane auto, wyścigi modeli samochodowych, parasailing, zabawę na skokochronie, widokowe loty szybowcami, czy pokazy parasailingu.

Twarzą Men's Day jest jeden z najlepszych polskich rajdowców - Tomasz Kuchar. Ambasadorem został także Zbigniew Modej. To pierwszy i jak na razie jedyny, polski kaskader nominowany do prestiżowej nagrody TAURUS World Stunt Awards 2009, zwanej Oskarem branży kaskaderskiej. Podczas MEN’S DAY Modej zaprezentuje swoje umiejętności w wyjątkowym pokazie kaskaderskim. Wybuchy, zderzenia, wypadki, wywrotki, poślizgi, pościgi i inne spektakularne efekty kaskaderskie będzie można zobaczyć na żywo. Na miejscu będzie można spotkać m.in. Wojtka Brzozowskiego, który opowie o swoich pasjach. Na MEN’S DAY powstanie także strefa +18, tylko dla dorosłych oraz kasyno.

Dla rowerzystów przygotowywany jest ogromny, darmowy parking strzeżony. Poza tym, będzie można wygrać 10 000 zł w konkursie THE BEST OF MEN’S DAY oraz całą masę innych, interesujących nagród. Więcej informacji na ten temat na stronach www.mensday.pl. Bilety na MEN’S DAY już dostępne są na www.ebilet.pl.