W dniach 25 - 29 maja br. mieszkańcy 13 miast w Polsce będą mogli wziąć udział w bezpłatnych konsultacjach lekarskich z zakresu medycyny i dermatologii estetycznej. Konsultacje organizowane są w ramach ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Świadome piękno”, której celem jest zwrócenie uwagi pacjentów i lekarzy na bezpieczeństwo oraz jakość zabiegów medycyny estetycznej. Organizatorem akcji jest szwedzka firma Q-MED.

Reklama

ZWERYFIKUJMY SWOJE WYOBRAŻENIA

Dr Roman Prończuk, specjalista medycyny estetycznej mówi: "Często pacjenci odkładają wizytę u lekarza medycyny estetycznej, pomimo tego, że zastanawiają się nad skorzystaniem z wybranych zabiegów. Chcemy dać im możliwość zweryfikowania swoich wyobrażeń na ten temat. Dzięki konsultacjom lekarskim zainteresowane osoby będą miały okazję przekonać się, czym jest medycyna estetyczna i w jaki sposób przeprowadzane są zabiegi, na których się opiera."

W Warszawie bezpłatne konsultacje będą odbywały się przez cały tydzień od 25 do 29 maja br. w Zakładzie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Bellisana przy Al. Wilanowskiej 7 lok 3 oraz w Klinice Dermatologii i Medycyny Estetycznej Medi-Derm przy ul. Marsa 130.

Rejestracja będzie prowadzona telefonicznie, w dniach od 18 do 22 maja br. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej kampanii www.swiadomepiekno.pl.

Liczba miejsc jest ograniczona, więc warto się pospieszyć.