"Boskie Buenos", " Cykady na Cykladach" czy "Żądza pieniądza" - kto nie zna tych hitów? Chyba tylko młodzież, urodzona w latach 90. - chociaż niekoniecznie. Olga Jackowska ma także bardzo młodych fanów, mimo, że dla niektórych z nich mogłaby być babcią. Ale za to jaką odjazdową! Zobacz, jak zmieniała się z upływem lat.

Ostra punkówa - na początku lat 80. wyglądała jak szalona punkówa, która włoży na siebie wszystko, byle tylko szokować i budzić kontrowersje. Wąskie spódniczki, łańcuchy, szerokie bluzki, ostry makijaż - to były jej znaki firmowe. To właśnie ją naśladowały zbuntowane nastolatki.

Szaleństwo na głowie - dwie dekady temu jej fryzura była hitem, a teraz powraca w nieco zmienionej formie. Kora była jedną z tych, które utrwaliła modę na szalone wycieniowanie włosów. Później po raz kolejny zszokowała fanów goląc głowę na łyso.

Rockowa elegancja - choć pazurki Kory w latach 90. wcale nie straciły na ostrości, wyraźnie zmienił się styl gwiazdy. W jej ubiorze dominować zaczęła czerń, niesforną burzę włosów zastąpiło gładkie uczesanie, elegancji dodawała jej czerwona szminka - w przypadku Kory kosmetyk obowiązkowy. Z drapieżnej punkówy zmieniła się w elegancką femme fatale.

Gwiazda dojrzała - dziś Kora ma 58 lat. Jak zawsze świetnie wygląda i ma w sobie coś drapieżnego. Wciąż jest wzorem stylu dla bardzo wielu Polek. Podziwiana za wspaniały, wiecznie młody wygląd, budzi jednak kontrowersje swoimi wypowiedziami.