W rozmowie z tygodnikiem "In Touch" Marilyn, słynna w kręgach artystycznych drag queen, opowiada o swoim związku z muzykiem popularnego kiedyś zespołu Bush, Gavinem Rossdalem.

BISEKSUALNE PRZYGODY

Podobno ich romans zaczął się w połowie lat 80. i szybko przerodził się w miłość - trwał aż 5 lat. Jednak Marilyn, dla której/ego pozostał on miłością życia czuje, że byli razem jakieś 40 lat albo całą wieczność, tak bliska była ich relacja. Z powodu rozwijającej się wtedy kariery Gavina, Marilyn zgodził się kłamać i ukrywać ich związek.

Potem Gavin nagle odszedł, zdradzając go z kobietą. Nie jest bowiem gejem, tylko biseksualistą.

Nie jest to jedyna osoba, która zna taką wersję wydarzeń. Wcześniej, w 1995 roku, Boy George wspominał już coś o tym w swojej książce, jednak temat nie wypłynął wtedy na powierzchnię.

Gavin, chociaż przyznaje się do przyjaźni z Marilyn, zaprzecza jakoby kiedykolwiek miał z nim romans.Od 7 lat Rossdale jest mężem piosenkarki i projektantki Gwen Stefani. Mają dwóch synów, 2-letniego Kingstona i 7-miesięcznego Zumę. Są szczęśliwą parą. Jak widać, niezależnie od tego co Gavin robił w przeszłości, teraz już wybrał swoją drogę.

Marilyn będzie musiał/a pozbierać się i w końcu o nim zapomnieć.