Kobiety lubią, by ich rzeczy były nie tylko funkcjonalne, ale i ładne. Na szczęście teraz nie muszą iść na kompromis pomiędzy jakością a urodą. Swojego laptopa można bowiem wizualnie spersonalizować. Firma G-cube oferuje szerokie spektrum gadżetów: myszki, klawiatury, podkładki, kamery internetowe oraz skórki na notebooki. Wszystko w ładnych i kobiecych kompletach.

Jeżeli więc kupiłaś komputer albo twój stary laptop jest już nieco porysowany, możesz go odświeżyć, naklejając na niego właśnie skórkę. Oprócz tego, że jest ładna, pełni funkcję ochronną. Można ją usunąć, gdy się znudzi, ponieważ do jej zamocowania użyto specjalnego mocnego, ale jednocześnie delikatnego kleju.

Gdy będziesz już miała śliczny komputer w kwiatki, na pewno zapragniesz zafundować skórce bliźniacze rodzeństwo - na przykład myszkę ozdobioną takim samym motywem. Skórka na laptopa to koszt 44,90 zł. Myszki możesz kupić za kwotę od 44,90 do 99 zł.

By było jeszcze piękniej, warto dokupić podkładkę za 19,90 zł. Posiadaczkom komputerów stacjonarnych spodobają się na pewno klawiatury i myszki w stylowym komplecie, które kosztują od 119, 90 do 169, 90 zł.

G-cube oferuje także pendrive'y, kamerki internetowe i słuchawki. Wszystkie personalizujące gadżety obejrzysz tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

>>> Gadżet dla kobiety sukcesu

>>> Waga, na którą miło wejść