Wprawdzie można jej zarzucić, że popularność zawdzięcza tylko sławnym rodzicom, jednak jedno trzeba jej przyznać: ma doskonały styl. A pamiętacie jeszcze małą dziewczynkę uczepioną spódnicy Jolanty Kwaśniewskiej, albo nieco onieśmieloną dziewczynę, która trafiła do "Tańca z Gwiazdami"?

Córeczka tatusia - zwyczajna, ładna dziewczynka ze swoim tatusiem. W czasach, kiedy zrobiono to zdjęcie, nawet on nie był rozpoznawany przez każdego Polaka.

Zbuntowana nastolatka - kto ośmieliłby się stanąć koło Jolanty Kwaśniewskiej mając na nogach czerwone glany? Pewnie znalazłoby się niewielu takich śmiałków, ale ukochanej córeczce nawet mistrzyni stylu i elegancji wybaczy wszystko. Ola Kwaśniewska jak każda nastolatka przechodziła przez dość zaskakujące modowe eksperymenty.

Początki medialnej kariery - ta oto nieco onieśmielona dziewczyna przed kilkoma laty pojawiła się w "Tańcu z Gwiazdami". Widać po niej wtedy było, że pomimo 10 lat spędzonych w Pałacu Prezydenckim nie ma dużego doświadczenia z kamerami, a w telewizji nie czuje się jak ryba w wodzie.

Medialna gwiazda i królowa stylu - po tym, jak nieomal zwyciężyła w "TzG" nabrała ogromnej pewności siebie, coraz częściej pokazywała się w mediach. I o dziwo - pokazała, że wie, co to doskonały styl. Aleksandra Kwaśniewska zawsze wygląda modnie, elegancko, a zarazem oryginalnie.

Ale możesz mieć inne zdanie... Jak oceniasz metamorfozę Oli Kwaśniewskiej?

Reklama