Burza lśniących włosów albo łysa głowa

Reklama

Gdy poznajesz mężczyznę, w pierwszej kolejności oceniasz jego wygląd. Patrzysz na twarz i skupiasz się na jej środkowej partii. Potem oceniasz włosy - dobrze, jeśli są gęste i lśniące lub - tu zaskoczenie - sporym zainteresowaniem pań cieszą się także mężczyźni łysiejący. Dlaczego tak się dzieje? Wypadanie włosów może być efektem wysokiego poziomu testosteronu, a to on czyni panów bardziej męskimi. Kobiety zwracają również uwagę na szczegóły, takie jak wypielęgnowane dłonie, czyste buty, perfumy.

Piękne ciało

Kobiety uwielbiają mężczyzn o silnych ramionach - one symbolizują ochronę i bezpieczeństwo. Ramiona muszą być umięśnione, znacznie szersze od talii. Talia z kolei powinna być szersza od bioder - te muszą być bardzo wąskie.

Osobowość

W oczach kobiet najlepsi mężczyźni to ci, dla których rodzina jest priorytetem. Pracoholik spędzający 12 godzin na dobę w biurze i zapalony hobbysta, dla którego weekend idealny to jezioro, rozpadający się pomost, wędka i on, nie cieszą się zbyt dużym powodzeniem. Poza tym wciąż szukamy u mężczyzn poczucia bezpieczeństwa - dlatego ważna jest dla nas zasobność jego portfela.A CO ONI W NAS WIDZĄ?

Także mężczyźni mają swoje typy, jeśli chodzi o kobietę idealną. Sprawdź, ile masz w sobie z ideału.

ŁADNA BUZIA

To nieprawda, że mężczyźni zwracają uwagę jedynie na biust. W pierwszej kolejności patrzą na twarz. Lubią wyraziste oczy, mały nosek i duże, naturalnie rozchylone usta i delikatny podbródek. Subtelna, delikatna twarz w stylu jelonka Bambi to ideał większości mężczyzn.

ALE CIAŁO!

W figurze kobiety najważniejsze są proporcje. Panowie lubią duże biusty, szerokie biodra, ale tylko z dużo węższą talią. Przy figurze klepsydry nawet nadwaga nie ma znaczenia. Lepiej mieć kilka dodatkowych kilogramów i wcięcie w talii, niż spokojnie mieścić się w rozmiar XS i być pozbawioną kobiecych kształtów.

NAMIĘTNA I DOWCIPNA

W damskim charakterze panowie lubią najbardziej serdeczność i odrobinę tajemniczości. Ważne jest dla nich poczucie humoru i to, by partnerka lubiła seks. Całe szczęście - nie dbają o zasobność damskiego portfela.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

>>> Najseksowniejsze męskie ciało!
>>> A może jesteś jedną na sto, które nie czują
>>> Przystojny facet to przekleństwo