Weblin, platforma społecznościowa firmy Zweitgeist z Hamburga, oferuje wszystkim romantycznym internautkom innowacyjną formę wirtualnego flirtu. Dzięki Weblin Flirt internautki, szukajace miłości lub przyjaźni w sieci, mają z góry ułatwione zadanie. Innowacyjny proces wyszukiwania analizuje strony odwiedzane przez potencjalnych partnerów. Dzięki temu w momencie, gdy użytkowniczki spotkają na stronie mężczyzn - również chcących poflirtować, nad ich postaciami widoczne są symbole małych lub większych serduszek - w zależności od tego, jak duże są szanse na miłość z tym kandydatem.

Reklama

Aby podbijać serca innych "weblinów", wystarczą trzy proste kroki:

1. Na początku należy pobrać darmowy program weblin ze strony www.weblin.com

2. Następny krok to wybór awatara (wizerunku), który od tej pory reprezentuje użytkowniczkę w wirtualnym świecie

3. Na koniec wystarczy już tylko aktywować w menu opcję Weblin Flirt, klikając prawym przyciskiem myszki na swoją postać, oraz podać podstawowe informacje o sobie - takie jak wiek, płeć oraz płeć szukanego partnera (!)

Weblin jest prosty w obsłudze i dyskretny. Serduszka - widoczne jedynie dla wtajemniczonych - ukazują się nad głowami partnerów niczym przeznaczenie łączące dwie pasujące do siebie połowy. Platforma umożliwia także międzynarodową komunikację: aby poznawać ludzi z różnych zakątków świata, wystarczy zaznaczyć wybrane języki obce. Polskie internautki mają zatem szansę na poznanie gorących weblinów na przykład z Hiszpanii czy Włoch.