Oto typy blogowiczów z "Polandianu”, zaczynamy od miejsca piątego:
5. – mistrzyni kickboxingu, posłanka z ramienia PO najwyraźniej podoba się wyborcom. Nie od wczoraj wiadomo, że silne kobiety są sexy!
– to działaczka Zielonych 2004. Skoro przypadła do gustu internautom, może przyniesie ekologom trochę więcej poparcia społecznego? Zwłaszcza, że poza urodą, ma kilka innych atutów, predestynujących ją do roli dobrego polityka.
– politolożka PiS-u według internautów jest nie tylko sexy, ale także elegancka i zawsze z klasą.
– Jedna z najmłodszych osób w świecie polityki, ma dopiero 26 lat. Z rady miejskiej Lublina przeniosła się do Sejmu, jak widać ku zadowoleniu obywateli.
– Srebrny medal należy się euro deputowanej reprezentującej lewicę. Jej delikatna uroda urzekła internautów.
– To niekwestionowane zwycięstwo. Jest w tym spory paradoks, bo posłanka PO ma dość komentowania jej wdzięków, interesują ją wyłącznie sprawy merytoryczne.
"Polandian” to anglojęzyczny blog dla Polaków i tych, którzy Polskę lubią, cenią, znają. Po takim rankingu pewnie liczba odwiedziń „Poladianu” gwałtownie wzrośnie.