Dziennik Gazeta Prawana logo

Co kobiety robią tak długo w łazience?

3 marca 2009, 11:00
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Co kobiety robią tak długo w łazience?
Inne
Kobieta jest w stanie malować się godzinami - to kolejny powtarzany bezmyślnie przez mężczyzn mit na temat ich żon i kochanek. Według najnowszych badań agencji Inquiry kobiety poświęcają na poranny makijaż 15 - 20 minut. A jedna piąta z nich maluje się w pięć minut.

O wiele . Poświęcają na nią wieczorem do 10 minut. Natomiast na bezludną wyspę .

Mimo to . Ponad jedna trzecia pań uważa, że zawsze dobrze jest mieć przy sobie szminkę albo błyszczyk. Zazwyczaj różową lub brązową, zdecydowanie rzadziej uważaną powszechnie za królową pomadek - czerwoną.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj