Sophie Ellis-Bextor urodziła dziecko aż 9 tygodni przed wyznaczonym terminem. Na szczęście i piosenkarka, i jej mały synek czują się dobrze. Życiu dziecka obecnie nie zagraża niebezpieczeństwo.

Reklama

To już drugie dziecko artystki. Przy narodzinach pierwszego również wystąpiły komplikacje. Za pierwszym razem gwiazda musiała zostać poddana zabiegowi cesarskiego cięcia również przed wyznaczonym terminem porodu. Jej starszy synek, Sonny, ma obecnie cztery lata.

Gwiazda rozważa danie swojemu nowo narodzonemu synkowi imię Valentine w związku z tym, że przyszedł na świat tuż przed Dniem Zakochanych.

Sophie Ellis-Bextor przed miesiącem rozpoczęła prowadzenie ciążowego bloga. W jedynym wpisie w połowie stycznia pisała: "Teraz, w szóstym miesiącu ciąży czuję się wspaniale. Jednak cały czas bardzo uważam, by się nie przeziębić. Teraz profilaktycznie biorę witaminy, ponieważ jest naprawdę zimno. Mam także regularne badania. Następne za trzy tygodnie!"

Piosenkarka naprawdę robiła wszystko, by tylko przejść ciążę bez komplikacji i urodzić zdrowe dziecko. Czasem jednak żadne starania nie wygrają z naturą. Najważniejsze jest jednak to, że wszystko i tym razem skończyło się dobrze.