Ostatnie dwie ciąże Angeliny były zagrożone, komplikacje skończyły się cesarskim cięciem podczas porodu. Dlatego lekarze opiekujący się aktorką ostrzegają ją, że powinna jeśli nie zrezygnować na zawsze z rodzenia dzieci, to co najmniej poczekać długi czas zanim ponownie zajdzie w ciążę.

Dla Brada i Angeliny może to być trudne do wykonania. W tej chwili mają już sześcioro dzieci, trójkę adoptowanych i trójkę rodzonych. Nie tak dawno tygodnik "Touch weekly" podał informację, że Angelina jest w kolejnej ciąży, która okazała się póki co fałszywa, jednak nie można wykluczyć, że gwiazdorska para będzie dalej próbowała skompletować własną drużynę piłkarską. Magazyn "OK!" ogłosił w tym tygodniu, że Jolie i Pitt planują adopcję kolejnego dziecka, tym razem z Etiopii.

Właśnie podczas oczekiwania na decyzję sądu, dotarła do nich wieść o powikłaniach zdrowotnych Angie. Dr. Larrian Gillespie powiedział, że aktorce grozi zawał serca lub nawet udar przy kolejnym dziecku, bo jej organizm jest zbyt przeciążony i osłabiony. Dodatkowo aktorka, która ma cukrzycę, doprowadziła do niebezpiecznego poziomu glukozy we krwi podczas ciąży (tzw. cukrzyca ciążowa).

Angelina być może już nigdy nie powinna rodzić dzieci. Może to być dla niej wyjątkowo cięzkie, bo jak zwierzyła się pismu "Vanity Fair", uwielbia być w ciąży. "Czuję się tedy jak prawdziwa kobiet", mówi Jolie. I dodaje: "Tak się składa, że jestem w związku z kimś, kto uważa ciążę za bardzo sexy".

Szóstka dzieci i Brad Pitt na pociechę, może jednak Angie uda się być szczęśliwą mimo to.Reklama