To już drugi raz, jak 25-letnia piosenkarka paradowała publicznie topless podczas swoich świątecznych wakacji. Rozbawieni goście w hotelu w St. Lucia nagle zobaczyli pannę Winehouse na balkonie w jej apartamencie hotelowym. Amy ubrana jedynie w skąpe figi i czapkę chroniącą przed słońcem, podrygiwała na tarasie w rytm bardzo głośnej muzyki.

Reklama

Taniec gwiazdy do wyrafinowanych nie należał. Winehouse podrygiwała zabawnie i przestępowała z jednej nogi na drugą wymachując rękami w górze, co można zobaczyć w filmie jaki krąży po internecie. Oglądający to goście nie wiedzieli czy śmiać się czy płakać. Część była nawet zgorszona, bo Amy która chciała mieć spokój podczas urlopu, wynajęła pokoje w części dla starszych gości.

Kilka dni temu, podczas tych samych wakacji, Amy wystąpiła również bez stanika na hotelowej plaży. Bez skrępowania kąpała się w morzu w towarzystwie jakiegoś młodego chłopaka.

Dziennikarze od razu zauważyli, że Amy wygląda bardzo zdrowo, najwyraźniej wygrywa bitwę ze swoim uzależnieniem od narkotyków i alkoholu. Przez ostatnie tygodnie przybrała na wadze, jak widać służą jej karaibskie przysmaki.

Autorka przeboju "Rehab", spędza święta na Karaibach z przyjaciółmi, rodziną i jej ukochaną 12-letnią chrześnicą. Wyjazd jest częścią terapii po niedawnym rozstaniu z mężem, Blakiem Fiedlerem-Civilem. Amy zatrudniła trenera z którym opracowuje specjalny zestaw ćwiczeń, z użyciem supermodnego ostatnio urządzenia Power Plate. Jej mama, Janis powiedziała prasie: "Zajęliśmy się nią. Odpoczywa, je dobrze. I nie ma tu żadnych narkotyków".