Według amerykańskiego magazynu "Weekly in-Touch" Jolie jest w drugim miesiącu ciąży. Wnikliwy dziennikarz odwiedził klinikę, w której jakiś czas temu urodziły się bliźniaki Angeliny Jolie i Brada Pitta, i dowiedział się, że aktorka umawiała się niedawno na wizytę do ginekologa. Jedna z pielęgniarek podsłuchała jej rozmowę z lekarzem. Zarzeka się, że aktorka powiedziała "tym razem zaliczyliśmy z Bradem wpadkę".

Reklama

Potwierdzone przez przyjaciela aktorki informacje z "Weekly in-Touch" dobrze układają się w całość ze spekulacjami włoskiej prasy - tamtejsze gazety rozpisywały się z kolei o tym, jak Angelina Jolie odwołała niedawno konferencję prasową we włoskim Centrum Unlinked Pio Manzu z powodów osobistych.

Choć w informacjach o ciąży Jolie wiele jest domysłów, niezaprzeczalnym faktem jest, że przebywająca obecnie we Francji Jolie sprowadziła z USA swojego osobistego ginekologa na konsultację.

Dziennikarze obserwujący aktorkę komentowali też ostatnio jej niezdrowy wygląd, pojawiły się podejrzenia anoreksji i depresji poporodowej. To, co Angelina uważała za niedobrą reakcję organizmu na ostatnią ciążę, mogło być po prostu jego reakcją na kolejne dziecko.

Po wnikliwym dochodzeniu dziennikarze obliczyli, że Jolie jest prawdopodobnie w drugim miesiącu ciąży, czyli urodzi na przełomie czerwca i lipca przyszłego roku. Jeśli informację się potwierdzą, będzie to trzecia ciąża znanej aktorki. Para, nazywana przez media Brangelina, ma już czteromiesięczne bliźniaki Knoxa i Vivienne, oraz 2,5-letnią córkę Shilon. Wychowują też adoptowane dzieci: Maddoxa, Paxa i Zaharę.

W tym samym numerze "Weekly In-Touch" pojawiła się spekulacja, że również Jennifer Aniston spodziewa się dziecka. To, co wyglądało na chwilowe przejedzenie, stale się powiększa. Albo więc Jen zaczęła mocno się przejadać, albo urodzi mniej więcej w tym samym czasie, co Angelina.