Zdjęcia Gwen Stefani z dwumiesięcznym synkiem może obejrzeć każdy - wystarczy wejść na stronę internetową wokalistki No Doubt (www.gwenstefani.com). Dziecko Gwen i brytyjskiego muzyka Gavina Rossdale’a ma na imię Zuma Nesta Rock. Już samo imię wywołało wyjątkowe zainteresowanie mediów potomkiem gwiazdy. Dlatego pokazując całemu światu jego twarz, piosenkarka uniknęła intensywnego polowania paparazzich na siebie i niemowlę.

Odcięła też się jednak od możliwości dobrego zarobku. Sprzedawanie zdjęć swoich dzieci do największych magazynów typu "People" należy już do zwyczaju gwiazd show-biznesu. Za prawo do publikacji pierwszego zdjęcia dziecka płacą ich matkom miliony dolarów. Jennifer Lopez za sprzedaż podobnych zdjęć otrzymała 6 milionów dolarów, Nicole Richie milion.

Angelina Jolie i Brad Pitt za zdjęcia nowo narodzonych bliźniaków zainkasowali w sumie, od różnych pism, 14 mln dolarów. Najsłynniejsza i najdroższa para show-biznesu nie przeznaczyła jednak pieniędzy na własne potrzeby, tylko przekazała na cele charytatywne.

Rezygnacja z możliwości zarobku na własnym dziecku staje się wśród gwiazd show-biznesu nowym trendem. Kilka tygodni temu podobnie jak Gwen Stefani zachowała się brytyjska aktorka Minnie Driver, która fotkę swojego miesięcznego wówczas synka wrzuciła po prostu na swoje konto w serwisie społecznościowym Myspace.