Spotkania byłej żony Brada Pitta z przystojnym, choć niezbyt popularnym aktorem wywołują wręcz lawinę pytań: czy to nowy romans Jennifer Aniston? Jak podaje źródło związane z New York Post, dwa dni temu aktorka znowu spotkała się z Gerardem Butlerem, tym razem na kolacji w Los Angeles. Przy stoliku siedział wprawdzie jeszcze jeden mężczyzna, jednak pełnił prawdopodobnie funkcję przyzwoitki, bo aktorzy nie zwracali na niego uwagi, a paparazzi nie potrafili wymienić jego nazwiska.

Spekulacje o romansie Aniston i Butlera trwają już od kilku tygodni. Na początku października długo rozmawiali ze sobą podczas festiwalu filmowego w Toronto. Plotkarskie magazyny natychmiast zaczęły drążyć temat, jednak aktorzy zdecydowanie zaprzeczali wszelkim insynuacjom. Fakt - czy rozmowa od razu musi świadczyć o romansie? I czy gdyby rzeczywiście coś pomiędzy nimi było, nie próbowaliby tego ukryć przed paparazzi?

Jednak niedługo po tym spotkali się na kolacji, to już o czymś świadczy. Z drugiej strony - w tej samej knajpce kilka dni przed kolacją z Butlerem Aniston jadła obiad z piosenkarzem Johnem Mayerem, swoim byłym partnerem. Związek wprawdzie się skończył, ale było to niedawno. Czy Aniston chce wrócić do Mayera? Czy romansuje z Butlerem? Ciąg dalszy z pewnością nastąpi wkrótce.