Temperaturę podgrzała dodatkowo jej niewinna wypowiedź, wygłoszona na czerwonym dywanie przed premierą filmu "Rachel wychodzi za mąż", w którym gra główną rolę. "Czasami nie znasz kogoś zbyt dobrze i wiesz, że prawdopodobnie nigdy więcej się nie spotkacie, ale kiedy go widzisz, czujesz takie wielkie WOW" - powiedziała dziennikarzom, wywołując natychmiast falę kolejnych dociekań.

Związki Anne Hathaway, amerykańskiej aktorki znanej między innymi z roli asystentki w filmie "Diabeł ubiera się u Prady", nurtują pisma plotkarskie, szczególnie mocno od kiedy rozstała się ze swoim narzeczonym Raffaello Follieri. Człowiek, z którym spotykała się od trzech lat i z którym planowała przyszłość, okazał się gangsterem wykorzystującym znajomość ze znaną aktorką do ubijania swoich interesów. Włoski potentat nieruchomości trafił do aresztu oskarżony o oszustwa podatkowe i pranie brudnych pieniędzy, a Hathaway przeżyła poważny kryzys. 23 października to dzień ponownego spotkania z oszustem - tym razem przy okazji zeznań, które Anne składa na jego procesie.

Czy to możliwe, że piękna aktorka zaczęła już nowy związek? Nawet jeśli tak, paparazzi nie będą mieli wielu okazji do złapania jej z nowym chłopakiem, bo Hathaway całe dnie spędza teraz na planie filmu "Alicja z krainy czarów", gdzie pracuje nad jedną z głównych ról, u boku Johnny Deepa.