Inne
Reklama

Dzięki braku pruderii sławnych kobiet o akcjach PETA mówi cały zachodni świat. Teraz o prawach zwierząt będą rozprawiać również Japończycy. A to za sprawą tamtejszej aktorki - Ayi Sugimoto. Już niedługo w mediach i na ulicach pojawią się bowiem plakaty, do których pozowała zupełnie nago, przesłaniając swoje wdzięki jedynie tabliczką z napisem: "Futro? Już wolę być naga?”.

"Kiedy myślałam o cierpieniu tych wszystkich zwierząt, pozowanie przestało być krępujące” - powiedziała Sugimoto. Dodała też, że kobieta, aby zjawiskowo wyglądać, wcale nie potrzebuje zakładać futra. I patrząc na zdjęcia, trudno nie przyznać jej racji.
One też pozowały dla PETA
Pamela Anderson jest zagorzałą wegetarianką i od lat angażuje się w akcje PETA. Pływaczka Amanda Beard przypomniała o etycznym traktowaniu zwierząt przed olimpiadą w Pekinie.

Alicia Silverstone rozebrała się, by namówić ludzi do ograniczenia spożywania mięsa. Eva Mendes wolała być naga, niż nosić futro.

W akcje PETA zaangażowała się także jedna z najsłynniejszych modelek "Playboya" Holly Madison i gwiazda filmów dla dorosłych Jenna Jameson.