Inne
Reklama

Z myślą o kobietach, które niedawno urodziły dziecko, okrzepły w swoim macierzyństwie i teraz pragną zwrócić się ku sobie: poczuć się bardziej atrakcyjne i zadbać o nowe aspekty życia, fundacja Odetty Moro-Figurskiej "Szczęśliwe Macierzyństwo" zaprasza na cykl spotkań ze specjalistami.

Bezpłatnych porad wszystkim mamom udzielą: lekarze, psycholodzy, dietetycy, wizażyści i styliści. Podczas indywidualnego spotkania będzie można zapytać o antykoncepcję po porodzie, skuteczną dietę, dowiedzieć się, jak zdobyć pracę po dłuższej przerwie i nie dać odczuć partnerowi, że teraz dziecko jest dla nas najważniejsze.

Te panie, które nie zdecydują się na spotkanie "twarzą w twarz" z fachowcem, będą zaproszone na półgodzinne wykłady: "Piękne zdrowe ciało" (dieta, stylista, leki odchudzające, suplementy), "Kobiece piersi" (strona fizjologiczna: optymalnie długi czas karmienia, kiedy koniec?, kiedy i jak ćwiczyć?, badania profilaktyczne, polecane zabiegi ujędrniające, kosmetyki modelujące), "Psychologia a seks" (dynamika emocji mamy, inicjacja seksualna po porodzie, wczesna antykoncepcja), "Stymulowanie rozwoju intelektualnego dziecka poprzez ruch" (jak działają ćwiczenia Denisona).

Najbliższe spotkanie odbędzie się 25 listopada w Lublinie, w godz. 10.30 - 17.00 w CHR Lublin Plaza przy ul. Lipowej 13.