Panie uprawiające polską politykę są niezywkle zajęte, zazwyczaj także w weekendy. Dwudniowy wypad na farmę piękności z przyjaciółkami raczej nie wchodzi w grę. Ale widać, że zmiana fryzury czy koloru włosów jest czasem lepsza od pobytu w najdroższym nawet Spa. Oto najbardziej spektakularne metamorfozy polskich polityków płci pięknej. I jedna prośba o jak najszybszą interwencję...

Reklama

JULIA PITERA

Praca w Transparency International tak bardzo pochłonęła tę atrakcyjną kobietę, że zapomniała ona w pewnym momencie o istnieniu nożyczek fryzjerskich i szminki do ust. Całe szczęście przyszło na nią opamiętanie: starło się to wtedy, gdy zaczęła występować w telewizji. Za tę metamorfozę stawiamy pani Julii piatkę ze słoneczkiem!

czytaj dalejJOLANTA SZCZYPIŃSKA

Domniemana narzeczona Jarosława Kaczyńskiego także wpadła pod nożyce niezłego fryzjera. Dawniej paradowała z nieco śmieszną grzywką, a kolor jej włosów pozostawiał wiele do życzenia. Umiejętne przycięcie i stonowane pasemka odmieniły panią posłankę. Mamy także wrażenie, że przestała używać cieni do powiek, które pasują o wiele młodszej kobiecie...

czytaj dalejHANNA GRONKIEWICZ-WALTZ

Pewną dłonią dzierży ster stolicy. Kiedyś jednak nie dawała sobie rady sama ze sobą: nadwaga plus nieumiejętny dobór stroju (te słynne butki-raciczki, które pasują jedynie chudym szesnastolatkom!). Całe szczęście bardzo schudła, zmieniła fryzurę na krótszą i bardziej elegancką, a widujemy ją w doskonale skrojonych garsonkach i dopasowanych butach. Pani prezydent tańczy?

czytaj dalejIZABELA JARUGA-NOWACKA

W przypadku pani Izabeli metamorfoza być może nie jest aż tak bardzo spektakularna, gdyż posłanka zawsze odznaczała się dobrym gustem w kwestii ubioru. Ale trzeba przyznać, że zmiana fryzury wyszła jej stanowczo na plus - spowodowała, że zmęczona twarz nabrała łagodnosci i subtelności.

czytaj dalejANITA BŁOCHOWIAK

Aż trudno uwierzycć że ta nastroszona pani w średnim wieku to posłanka Błochowiak sprzed kilku lat. No cóż - taka była moda. Oszpecające pióra dodawały lat każdej kobiecie, a ostry makijaż pogłębiał to wrażenie. Całe szczeście Anita Błochowiak odmłodniała - a to wszystko dzięki twarzowej fryzurce.

Reklama

czytaj dalejELŻBIETA JAKUBIAK

A kimże jest ta uśmiechnięta pastereczka na zdjęciu z lewej strony? Tak - to Elżbieta Jakubiak z PiS! Metamorfoza była nieunikniona - pani Elżbieta zaczęła występować w telewizji i musiała, po prostu musiała, coś ze sobą zrobić. Udało się - za co wielkie brawa!

czytaj dalejJOANNA KLUZIK-ROSTKOWSKA

Pani minister znalazła się w tym gronie niejako awansem - bo po metamorfozie, jaka dokonała się na potrzeby spotu wyborczego PiS, nie zostało śladu! Wielka, wielka szkoda - panią Kluzik-Rostkowską uprasza się o natychmiastowe udanie się do dobrego fryzjera na zmianę koloru włosów i po porady z zakresu makijażu! Do pracy trzeba się malować i basta!

p

czytaj dalejALEKSANDRA NATALLI-ŚWIAT

Oto przykład zmiany na lepsze - blond odmładza. Koniec kropka. Pani Natalli-Świat w jasnych włosach wygląda zdecydowanie młodziej. A może pomyślałaby o zmianie oprawek okularów? Zachęcamy!

czytaj dalejJOANNA SENYSZYN

Kontrowersyjna posłanka SLD nie zmieniła od lat swojej fryzury i stylu - nadal preferuje krzykliwe stroje, skóry i wielgachne korale. Jednym to pasuje, innych niezmiernie drażni. Jedno jest godne pochwały: 30 kilo, utracone przez panią profesor, już do niej nie wróciło. I oby tak pozostało!

>>> ZOBACZ, jak pięknieje posłanka Kempa