Występuje na nowojorskich wybiegach. Coraz częściej pojawia się na okładkach znanych magazynów, a nawet projektuje. Staje się ikoną mody, której od lat brakowało nad Wisłą. O kim mowa? O Anji Rubik, polskiej supermodelce.
Na wybiegu po raz pierwszy pojawiła się jako piętnastolatka, a kilka lat później już mieszkała w Nowym Jorku. Dziś pracuje w różnych częściach świata, m.in. w Mediolanie, Paryżu, Londynie i Nowym Jorku. Jest jedną z najlepszych modelek w branży (francuski "Vogue" przyznał jej 9. miejsce wśród najlepszych modelek na świecie). Anja była już twarzą Ungaro, Tod's i Chloé. Obecnie swoim nazwiskiem promuje perfumy Beautiful Estée Lauder.
p
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zobacz
|