Czy poświęca pani dużo czasu na to, by świetnie wyglądać?

Reklama

Na co dzień nie mam zbyt wiele czasu na pielęgnowanie swojej urody. Podstawą jest sen, kosmetyki, którym ufam, dobry regenerujący krem na noc. Pielęgnacja włosów jest natomiast dla mnie bardzo istotna. Odpowiedni szampon i odżywka to podstawa, raz na tydzień maska na włosy

Mówi się o pani: „ona jest wiecznie młoda”. Jak pani to robi?

Ważne jest, aby zaakceptować mijający czas i umieć się cieszyć każdym jego etapem. Kobieta zatrzymuje młodość kiedy jest szczęśliwa. Podobno najlepszym kosmetykiem jest miłość. Każda z nas również powinna spełniać swoje marzenia. Jestem osobą spełnioną, ale wciąż mam marzenia i plany do realizacji. Upływ czasu to naturalny proces, ale to od nas zależy, czy czujemy się młodo czy nie.

A dobra figura to dieta czy po prostu geny?

Po mamie odziedziczyłam szczupłą sylwetkę. Kiedy pracuję, jestem w trasie koncertowej czy nagrywam płytę, zdecydowanie tracę na wadze. Apetyt odzyskuję dopiero w domu, kiedy mija stres. Generalnie staram się utrzymywać stałą wagę.

Reklama

Korzysta pani z usług gabinetów kosmetycznych, spa, siłowni?

Uwielbiam spędzać wolny czas w spa, korzystać z tych wszystkich masaży, zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało. Intensywna trzydniowa regeneracja i jestem gotowa do pracy – A fryzjera często pani odwiedza?

Współpracuję z czterema fryzjerkami. W zależności od tego, gdzie pracuję i jaki chcę uzyskać efekt, zapraszam jedną z nich.

Makijaż robi pani sama, czy to robota wizażystki?

Od wielu lat sama sobie robię makijaż. Wizażystkę zapraszam tylko na plan teledysku czy sesji zdjęciowych.

Musimy zadać to pytanie – czy uroda pomogła pani w karierze?

Uroda w moim zawodzie jest ważna, ale nie najważniejsza. Dla mnie w mojej karierze najważniejszy był rozwój muzyczny i artystyczny.

>>>Czytaj dalej>>>Co w takim razie myśli pani myśli o chirurgii plastycznej?

Wszystko jest dla ludzi. Jeśli ktoś czuje potrzebę dokonania jakiejś zmiany w swoim wyglądzie, jeśli dzięki niej poczuje się szczęśliwszy, to jestem za.

Pani zdecydowałaby się na taki krok?

Na tym etapie swojego życia nie zdecydowałabym się na chirurgię plastyczną. Zobaczymy, co będzie za kilka lat. Prawdopodobnie medycyna estetyczna, która rozwija się w szybkim tempie, będzie przynosić równie dobre efekty, jak chirurgia plastyczna

Często zaskakuje nas pani oryginalnymi kreacjami. Ma pani stylistę czy sama je kupuje?

Na co dzień sama decyduję, co mam na siebie włożyć. Jeśli chodzi o scenę, to od czasu do czasu współpracuję ze znanymi stylistami. Od wielu lat kieruję się własnym gustem, a w kreowaniu własnego stylu pomaga mi Ewa Pieczykolan, projektantka z Lublina. Uwielbiam wspólnie z Ewą wymyślać moje sceniczne ubrania. Projektowanie to moja kolejna pasja.

Rozumiem, że zakupy sprawiają pani przyjemność?

Tak jak każdej kobiecie, zakupy poprawiają mi humor. Najprzyjemniej jest wtedy, gdy towarzyszą mi córki.

Kupując ciuch patrzy pani na cenę?

Cena musi być adekwatna do jakości ubrania. Warto mieć w swojej garderobie kilka kreacji znanych, światowych projektantów. Na co dzień jednak kupuję ubrania, w których świetnie się czuję i dobrze wyglądam

Ulubieni projektanci?

Moimi ulubionymi projektantami są Christian Lacroix, Roberto Cavalli, Dolce Gabbana i John Galliano.

A czego jest najwięcej w garderobie Beaty Kozidrak?

Mam słabość do butów. Kiedy powstaje pomysł nowej scenicznej kreacji, powstaje również projekt butów, które później wykonywane są przez Romę Madej z Radomia.

Jakie są plany artystyczne pani i zespołu na 2010 rok?

W planach mamy wydanie nowej płyty Bajmu oraz koncertowe DVD. W 2010 r obchodzę swoje okrągłe urodziny i mam zamiar świętować je z fanami w całej Polsce. Zapraszam więc na swoje urodzinowe koncerty. Zaczynamy już 3 maja, w wigilię moich urodzin w Lublinie.

>>>Czytaj też: Waldek Kiepski został ojcem