Inne
Reklama

Znana marka Ambi Pur połączyła siły z inną, nie mniej znaną marką National Geographic. Z tego małżeństwa zrodziły się Naturalne Zapachy National Geographic - czyli ekscytująca gama zapachów inspirowanych światem.

Nowe propozycje powstały z inspiracji podróżami do unikalnych miejsc i kultur, które National Geographic dokumentował w kronikach w ciągu ostatnich 121 lat i podkreślają aromaty charakterystyczne tylko dla tych krain. Linia wzbogaca kolekcję produktów do domu, sygnowanych logiem National Geographic i jest dostępna w dwóch wyjątkowych, autentycznych zapachach inspirowanych tradycjami i cudami przyrody. Dzięki nowym propozycjom będziemy mogli cieszyć się naturalnymi zapachami z odległych zakątków świata we własnym domu. Wyobraź sobie sypialnię pachnącą trawą lgusa albo kwiatom z pustyni Nevada!

Inne

Japan Tatami

Projektanci tego zapachu odnaleźli natchnienie w aromacie trawy Igusa, tradycyjnie używanej przez Japończyków do wytwarzania mat tatami zdobiących domową podłogę. Japan Tatami jest kojący i świeży, muśnięty dotykiem suszonych ziół i rumianku. Pozwala stworzyć w domu atmosferę harmonii i spokoju.

czytaj dalej...Nevada Desert Flower

Nevada Desert Flower to delikatny, kwiatowy zapach zainspirowany cudem natury na pustyni Nevada, która raz do roku, w porze zimowych deszczów, pozwala zakwitnąć swoim kwiatom. Ten bardzo rzadki aromat, uchwycony przez Ambi Pur, łączy słodką nutę moreli i zielone zioła z korzennymi przyprawami.

Opakowania nowej linii zapachów National Geographic są tworzone z biodegradowalnych materiałów i nadają się do recyklingu.