Inne
Reklama

Myślisz, że tylko ty cierpisz patrząc w lustro i oceniając swoje braki? Nie - jest nas o wiele więcej. Ale najbardziej pocieszające jest to, że ta armia niezadowolonych ze swojego wyglądu kobiet ma w swoich szeregach także najjaśniejsze gwiazdy. Zobacz, co one chciałyby w sobie zmienić?

Inne

czytaj dalej...Reklama

RIHANNA

"Moje nogi są jak dwie kłody" - powiedziała kiedyś piękna Barbadoska. I wtedy cały świat zwrócił uwagę na masywne uda czarnoskórej diwy oraz na jej dość potężne łydki. Rihanna ma na ich punkcie wielkie kompleksy, ale usiłuje z nimi walczyć w dość oryginalny sposób. Jaki? Po prostu chętnie je pokazuje. Czy aby nie jest to najlepszy sposób, aby zaprzyjaźnić się ze swoimi brakami?

Inne

czytaj dalej...AGNIESZKA CHYLIŃSKA

Szpara między zębami spędzała sen z powiek Agnieszce Chylińskiej. Wokalistka przeszła spektakularną metamorfozę, schudła kilkanaście kilo i nagle okazało się, że na przeszkodzie do pełnego sukcesu stoi ta nieszczęsna przerwa. Agnieszka zdecydowała się na interwencję ortodonty i już nie wygląda jak ciemnowłosy Tomek Karolak...

czytaj dalej...CAMERON DIAZ

Jedna z najbardziej pożądanych kobiet na świecie ma pryszcze, wągry i problemy z kolorytem cery. "Hurra" - krzykną złośliwcy. Ale samej Cameron wcale nie jest do śmiechu, nie może bowiem opanować swoich kłopotów. Każde pojawienie się w lekkim makijażu wywołuje falę kompromitujących zdjęć z bliska, a z kolei gruby make-up powoduje dalsze kłopoty ze skórą. Szczerze współczujemy.

czytaj dalej...

ReklamaANGELINA JOLIE

"Moje ręce i stopy są zbyt długie, a usta wyglądają tak, jakby użądlił je szerszeń" - powiedziała w jednym z wywiadów Angie. Kokieteria? Przesada? Nie - jakby tak spojrzeć na nią krytycznym okiem... to trzeba przyznać, że ma wiele racji. Ta konstatacja na chwilę poprawia humor, który pryska, gdy uświadomimy sobie, kogo kocha Brad Pitt...

czytaj dalej...KAYAH

Ojciec gwiazdy mawiał, że Kasia jest jedną z brzydszych bab, jakie widział... Całe szczęście Kayah nie schowała się na długie lata w ciemnej piwnicy, tylko nagrała kilka znakomitych płyt i założyła własną wytwórnię muzyczną. Ale sama przyznaje, że jej urodą zachwycają się tylko koneserzy. Mamy odmienne zdanie - zwłaszcza patrząc na figurę tej 43-latki.

czytaj dalej...EDYTA HERBUŚ

Niski wzrost tancerki zawsze był jej kompleksem. Edyta wspomina, że zawsze była sadzana w pierwszej ławce w szkole... a każdy, kto przeżył męki edukacji wie, jak to smakuje. Całe szczęście Edyta odniosła spory sukces taneczny, a w tej akurat dziedzinie wysoki wzrost wydaje się być przekleństwem.

czytaj dalej...PARIS HILTON

Dziedziczka wstydzi się swoich monstrualnych stóp - nosi bowiem rozmiar 42 i pół. Ta szczupła, bajecznie bogata blondynka może sobie jednak pozwolić na to, by efekt wielkiej stopy zatuszować najdroższymi ciuchami i butami. Jesteśmy pewni, że Loboutin czy Choo - za odpowiednią kwotę - zaprojektują szpilki wielkości małych kajaków.