O jego stworzenie pokusił się magazyn o gwiazdach "Show". Na liście niestety zabrakło Polaków, ale właściwie nie mamy się czemu dziwić. Jeśli rodzima gwiazda dorobi się na przykład skromnego domku pod Warszawą, to możemy już mówić o jej wielkim sukcesie finansowym... Nasi celebryci są bogaczami w skali mikro.

Reklama

Zobacz 7 gwiazd (i nie tylko gwiazd - w tym zacnym gronie znalazł się także miliarder), które nie dość, że nie oszczędzają, to wręcz przepuszczają swoje fortuny w niezwykły sposób.

Zaczynamy od miejsca siódmego...

czytaj dalejMiejsce 7: P.Diddy "Combs"

Czarnoskóry wokalista i producent muzyczny jest bajecznie bogaty. Jednak często i chętnie przyznaje, że jest wdzięczny losowi, że tak hojnie go obdarował, gdyż dorastał w biedzie nowojorskiego Harlemu. Może dlatego tak chętnie dzieli się swoimi pieniędzmi z przyjaciółmi, urządzając dla nich huczne imprezy? Uginające się od przednich dań stoły, znakomite trunki i doborowe towarzystwo - w taki sposób P.Diddy uczcił odsłonięcie gwiazdy ze swoim nazwiskiem w Alei Sław w Hollywood. Na ten jeden bankiet wydał w przeliczeniu na złotówki około 5 milionów! Na pewno hollywoodzcy restauratorzy kłaniają mu się w pas.

Reklama

czytaj dalejMiejsce 6: Leonardo di Caprio

Znakomity aktor dba o swoją urodę - a ma o co! Mimo upływu lat nadal określa się go mianem "boski". Tenże boski Leo na jeden słoiczek kremu pod oczy - ponoć rewelacyjnego - wydaje w przeliczeniu na złotówki około 8 tysięcy! Podobno gwiazdor w ogóle bardzo lubi różnego rodzaju kosmetyki, zabiegi na ciało i poświęca im sporo czasu. Aż strach pomyśleć, ile kasy Leo zostawia u masażysty...

czytaj dalejMiejsce 5: Christina Ricci

Atrakcyjna gwiazdka ma kilka słabości, a do głównych należą oczywiście buty i ubrania. Podobno miesięcznie wydaje na nie około 100 tysięcy złotych (oczywiście w dolarach)! Sama przyznaje, że nie może się powstrzymać, gdy widzi śliczny fatałaszek. Splendoru nie dodaje jej fakt, iż aby ustawić gdzieś wszystkie swoje buty, musiała zlikwidować biblioteczkę. Christino, bój się Boga!

czytaj dalejMiejsce 4: Renee Zellweger

Niezapominana Bridget Jones także nie potrafi utrzymać przy sobie pieniędzy. Tylko że ona nie wydaje na stroje, a na... torebki. W słynnej Birkin Hermesa - wartej 45 tysięcy złotych - upycha strój i przybory do ćwiczeń (jest bowiem fanką aktywności fizycznej). Ma jednak u nas wielkiego plusa za miłość do swoich fanów - jednej z napotkanych w sklepie Manolo Blahnika wielbicielek kupiła buty, na które kobietę nie było stać.

czytaj dalejMiejsce 3: Beyonce

Czarnoskóra diwa ma wyraźną słabość do peruk. Są one elementem jej scenicznego image, ale nie stroni od nich także na co dzień. Ma w posiadaniu kolekcję wartą bagatela 2,8 miliona złotych (to kwota, za którą można kupić rezydencję pod Warszawą). Skąd ten perukowy nałóg? Gwiazda lubi zmieniać fryzury, ale ma świadomość, że wiąże się to z ryzykiem zniszczenia jej naturalnych loków.

czytaj dalejMiejsce 2: Jennifer Lopez

Jej dzieci, Max i Emme mają 30-metrową garderobę. Jest ona pełna ubranek, z których części bliźniaki nigdy pewnie nie założą... Jennifer Lopez wydaje na ciuszki dla dzieci ok. 270 tysięcy złotych za jednym zamachem! Nic dziwnego: jej pociechy nigdy nie mają na sobie jednego ubranka dwa razy. Jedyne pocieszenie stanowi fakt, iż JLo te ubranka potem rozdaje uboższym... Może się ustawimy w kolejce?

czytaj dalejMiejsce 1: Roman Abramowicz

Rosyjski oligarcha i jeden z najbogatszych ludzi świata ma gest. Swojej ciężarnej narzeczonej nie żałuje niczego, a już na pewno nie jedzenia. Będąc z Darią Żukową w Nowym Jorku zaprosił ją i kilku znajomych na obiad do restauracji Nello. Rachunek wyniósł około... 147 tysięcy złotych (dokładnie 47 221,09 USD). No ale dla kogoś, kto ma na koncie 8 miliardów dolarów, taki rachunek to pikuś. Pan Pikuś.