Inne
Reklama

W tym roku będziemy obchodzić setną rocznicę ustanowienia Dnia Kobiet, 200. rocznicę urodzin Fryderyka Chopina i 600. rocznicę bitwy pod Grunwaldem. Polacy nie wierzą, że rok 2010 przyniesie naszemu krajowi poprawę sytuacji polityczno-ekonomicznej, ale podobno ma stanieć internet! Jednak najbardziej jesteśmy ciekawi, co wydarzy się w naszym życiu prywatnym.

Oto nasz horoskop na rok 2010:

Inne

Koziorożec
Rok wielkiej szansy, której nie wolno ci zaprzepaścić. Mimo, iż początek 2010 nie będzie wyglądał zbyt obiecująco (możesz mieć niewielkie kłopoty z wymiarem sprawiedliwości), to jego końcówka będzie wprost rewelacyjna! Bez specjalnych problemów osiągniesz spory sukces finansowy. Dobra passa w miłości: jeśli jesteś w związku, przygotuj się na renesans uczuć. Jeśli zaś jeszcze nie masz swojej drugiej połówki... to w tym roku jej nie znajdziesz. Zapewniamy jednak, że przeżyjesz co najmniej dwa pikantne romanse! Już w sierpniu możesz podejmować decyzje finansowe, ale z uczuciowymi czekaj do jesieni.

czytaj dalej...Inne

Rak
Nie tak miało być... rok ciężkich, odpowiedzialnych decyzji i niezbyt fortunnych zdarzeń rozświetli jedynie wspaniała atmosfera w twojej rodzinie. Przekonasz się, że na najbliższych możesz liczyć w najtrudniejszych nawet sytuacjach. Kłopoty zaczną mijać w drugiej połowie roku, wtedy też stanie przed tobą perspektywa zmiany zawodu. Będziesz oczywiście bić się z myślami, kalkulować - ale radzimy ci nie podejmować tej decyzji pochopnie... W miłości stagnacja, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - przynajmniej nie będziesz przeżywać emocjonalnej szarpaniny. Najlepsze miesiące: maj, czerwiec i październik.

czytaj dalej...Inne

Skorpion
O ile rok 2009 przyniósł ci wiele wspaniałych chwil, o tyle 2010 zaliczysz do raczej nudnawych. Ta sama praca (ale uwaga: wiosną podwyżka!), ten sam partner.... Jedyne, co się zmieni, to stan twojego zdrowia. Już wczesną wiosną dojdziesz do wniosku, że warto popracować nad swoją kondycją i poświęcisz się temu celowi z całą energią. Na efekty nie przyjdzie długo czekać: zrzucisz kilkanaście kilo, nabierzesz formy i już w lipcu zachwycisz świat nową sylwetką. Dobry miesiąc na podejmowanie ryzyka finansowego to czerwiec.

czytaj dalej...Reklama
Inne

Ryby
Rok sukcesu towarzyskiego - a ponieważ wśród ludzi czujesz się jak ryba w wodzie, to czeka cię wspaniałe 12 miesięcy. Niespodziewanie wyjedziesz na długą, egoztyczną wyprawę (namówi cię do niej już w kwietniu najlepszy przyjaciel) i w tropikalnej scenerii poznasz wielu wspaniałych podróżników. Niestety, takie wyprawy kosztują, więc pod koniec roku możesz się spodziewać dołka finansowego. Najlepszy czas na miłość? Wczesna jesień... na horyzoncie pojawi się ktoś, dla kogo zechcesz odmienić swoje życie.

czytaj dalej...Inne

Baran
Początek roku będzie dla ciebie wręcz rewelacyjny - na horyznocie zajaśnieje propozycja niezwykle intratnego zajęcia albo uczestnictwa w prestiżowym projekcie. Rzucisz się z wir pracy i z właściwym ci zapałem zaczniesz odnosić sukcesy. Niestety, ucierpi na tym nieco twoje życie uczuciowe. Postaraj się zatem nie zaniedbywać ukochanej osoby - najlepiej będzie, gdy wyjedziecie razem na romantyczny majowy weekend. Dobra passa w grach liczbowych - w nadchodzących miesiącach wygrasz kilka razy niewielkie sumy, ale ziarnko do ziarnka...

czytaj dalej...Inne

Byk
Rok remontów, przemeblowań, renowacji... Zaczniesz od swojego mieszkania i nagle okaże się, że tkwi w tobie ukryty talent do aranżacji wnętrz. Kilku znajomych już wiosną poprosi cię o poradę w kwestii nowego koloru ścian czy wyboru nowej sofy. W emocjach lekki nieporządek: musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, czy jest sens tkwić w związku, który nie do końca cię satysfakcjonuje. Dla wolnych Byków mamy jednak dobrą wiadomość: 2010 będzie rokiem wielkiem miłosnej stabilizacji. Dobre miesiące do inwestycji: marzec, wrzesień i grudzień.

czytaj dalej...Inne

Strzelec
Amor sprawi ci psikusa i w drugim kwartale roku mocno ugodzi swoją strzałą, przez co spowoduje niemały zamęt w twoim życiu. Sprawy skomplikują się na tyle, że będziesz musiała dokonać wyboru między dwiema drogami życiowymi. Jak na ironię czeka cię wspaniały rok w finansach; zarobisz na jakimś niespodziewanym projekcie i dzięki temu udasz się na wspaniałe wakacje. Sugerujemy, byś wyjechała na nie samotnie. Dobry czas dla zdrowia to wczesna wiosna i późna jesień. Wtedy będziesz się czuła najlepiej.

czytaj dalej...Inne

Panna
W tym roku raz na zawsze pozbędziesz się złudzeń, że świat jest piękny, a ludzie życzliwi. Ktoś będzie usiłował zrobić ci na złość i za wszelką cenę pokrzyżować ci plany. Całe szczęście znajdziesz w sobie wiele sił do walki i już wczesną wiosną odetchniesz pełną piersią. Kłopoty przeminą i nie pojawią się do końca roku. Czeka cię także przełom w walce z problemami zdrowotnymi: okaże się, że schorzenie, które komplikowało ci życie, nie jest wcale tak groźne, jak przypuszczali lekarze. Dobre miesiące w miłości: luty, marzec, maj.

czytaj dalej...Inne

Wodnik
Przed tobą rok wielkich wyzwań, i to artystycznych. Twoje zdolności ujrzą światło dzienne i okaże się, że wszystko to, co do tej pory robiłaś jest niczym,. w porównaniu z tym, czym zajmiesz się teraz. Wspaniały klimat dla miłości, zwłaszcza w lecie: niewykluczone, że jeszcze w tym roku pójdziesz przed ołtarz ze swoim ukochanym. W finansach niezbyt dobrze, ale skórę uratują ci poczynione jeszcze w 2009 roku oszczędności.

czytaj dalej...Inne

Waga
Romans, który zafundujesz sobie w 2010 roku (zresztą nie pierwszy w twoim życiu...) poważnie naruszy podwaliny twojego stałego związku. Zastanów się, czy warto ryzykować wszystko dla niepewnej relacji. Samotne Wagi nie ułożą sobie zaś życia w tym roku, ale nie będą też z tego powodu rozpaczały. Dyskomfort bycia singlem złagodzą dalekie wyprawy i niespotykane widoki. Dobra passa w biznesie w marcu, lipcu i sierpniu.

czytaj dalej...Inne

Bliźnięta
Mówisz jedno, robisz drugie, a i tak myślisz swoje... to zdanie dobrze cię charakteryzuje, drogi Bliźniaku. Otóż wiedz, że w 2010 roku będziesz musiał zapomnieć o dwoistości swojej natury i chodzić prostymi drogami. Na których zresztą napotkasz wiele przeszkód, zwłaszcza zawodowych. W miłości spokój, może nawet dorobisz się w tym roku potomstwa? Najlepszy czas do podejmowania decyzji życiowych to początek drugiego kwartału roku.

czytaj dalej...Lew
Nuda... niestety, w tym roku dopadnie cię ze zdwojoną siłą. Aby nie zgnuśnieć, rzucisz sie w wir życia towarzyskiego. Będziesz jednak musiała zrezygnować ze swojego mentorskiego tonu i posłuchać, co mają do powiedzenia inni ludzie. Ktoś będzie usiłował cię namówić do zrobienia doskonałego interesu - nie ufaj temu człowiekowi, pamiętaj, że "złote interesy" nie istnieją. Dobra chwila na zakładanie lokat czy inwestowanie w nieruchomości nadejdzie na przełomie kwietnia i maja.