Odrobilismy za ciebie pracę domową i na tacy podajemy ci trzy dobre adresy internetowe. Tam znajdziesz rozwiązanie wszystkich swoich kłopotów, związanych z wyborem prezentu. Gwiazdka to tylko jedna z wielu okazji obdarowywania najbliższych. Już w lutym mamy Walentynki, nie wspominając już o licznych urodzinach czy imieninach w 2010 roku... Warto więc zawczasu pomyśleć o czymś wystrzałowym.

Reklama

DUZI CHŁOPCY BĘDĄ ZADOWOLENI

Prezent dla faceta to prawdziwa mission impossible. Ale nie generalizujmy: tak samo nie mamy pojęcia, co kupić koleżance, która wychodzi za mąż... Czym obdarować odchodzącego do innej pracy kolegę? A z czego najbardziej ucieszyłby się twój kumpel z piaskownicy? Wejdź na www.toys4boys.pl i... nie zwariuj! Zgromadzono tu gadżety dla wszystkich tych, którzy cenią pomysłowość. Niektóre z nich są naprawdę hardcorowe, ale większość powoduje uśmiech na twarzy. Nam najbardziej przypadł do gustu osobisty, biurkowy ekspress do kawy - każdy, kto miał kłopot ze współpracownikami, wypijającymi mu prywatną kawę doceni ten biurowy gadżet.

czytaj dalej...AHOJ, PRZYGODO!

A co byś powiedział na możliwość podarowania komuś... przygody? Po to powstał serwis "Życie to przygoda" - ma spełniać najskrytsze marzenia. Narodził się w Dzień Dziecka, 1 czerwca 2009 roku i jest realizacją dziecięcych marzeń o życiu pełnym niespodziewanych zwrotów akcji.

Jak uruchomić przygodową machinę? Wystarczy wejść na stronę www.zycietoprzygoda.pl i wybrać z bogatej oferty to, co zawsze chcieliśmy zrobić. Co cię może spotkać w ""Życie to przygoda"? " Prawdziwych koneserów zapraszamy na >>Spotkanie z sushi<<, podczas którego w degustacji pomaga piękna modelka. To wspaniała uczta dla zmysłów. Tę przygodę proponujemy na np. na wieczór kawalerski. Zaś >>Przygody w powietrzu << to spełnienie snów o lataniu. Zaczynamy ponad 1000 m nad ziemią w kapsule ultralekkiego szybowca. Widok z lotu ptaka, ewolucje zaprzeczające prawom fizyki i emocje sięgające zenitu... Jeżeli ta przygoda obudzi w kimś żyłkę pilota, może spróbować swych sił na pierwszym szkoleniu lotniczym, gdzie po teoretycznym przygotowaniu pod okiem profesjonalnego instruktora, odbędzie lot w nieznane nowoczesnym samolotem " - wylicza jednym tchem pomysłodawca serwisu Mariusz Włoczkowski.

czytaj dalej...Podobne doznania czekają na ciebie na stronie www.wyjatkowyprezent.pl. "WyjątkowyPrezent.pl to oryginalny pomysł na prezent dla Twoich bliskich oraz partnerów biznesowych, jak również sposób, by samemu przeżyć niezapomniane chwile" - czytamy już na pierwszej stronie. Wśród najpopularniejszych prezentów palmę pierwszeństwa dzierży jazda lamborghini (nic dziwnego - kto nie marzy, by się przejechać takim cackiem?) oraz skok ze spadochronem. Popołudnie w spa znajduje się na trzeci miejscu najczęściej wybieranych podarunków. Znasz kobietę, która obrazi się za wykupioną w prezencie wizytę w salonie piękności?

Praktyczne adresy internetowe poszerzają granice naszej prezentowej percepcji. Ograniczeniem może być jedynie cena podarunku - jeśli masz do wydawnia na przykłąd 24 tysiące złotych, możesz zafundować swoim rodzicom prywatne zwiedzanie Watykanu, a dysponując jedynymi 4500 zł możesz sprezentować bratu indywidualny, godzinny trening siłowy z Pudzianem.