Jak sama nazwa wskazuje: lekcje stylu. Ale na usta ciśnie się pytanie: o co chodzi? Ano o to, żebyśmy miały więcej klasy na co dzień i nie dały się zaskoczyć w żadnej życiowej sytuacji. Pani prezydentowa uczy, jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną, jak kobiety powinny być całowane w rękę ("(...)część panów wie, iż w dobrym tonie jest musnąć kobiecą dłoń ustami. Szkoda natomiast, iż zamiast schylić się doń, podnoszą ją sobie do ust.!"), jak powinny ukrywać wady swojej sylwetki i innych drobiazgów, z których przecież składa się nasze życie.

Reklama

czytaj dalejPoradnik powstał na kanwie popularnego programu w TVN Style, którego Jolanta Kwaśniewska jest gospodynią. Książka ma aż 220 stron, co dowodzi, że przez kilka lat zebrało się już trochę materiału i warto było zadbać, by nie umknął żadnej kobiecie, która potrzebuje cennych wskazówek. A ponieważ gwiazdka zbliża się wielkimi krokami, trzeba przyznać, że pani Jolanta wstrzeliła się ze swoją propozycją w dziesiątkę!

czytaj dalej

ReklamaNa promocji wypatrzyliśmy wiele znanych osobistości, między innymi duet projektantów Paprocki&Brzozowski, posła Ryszarda Kalisza, Magdę Mołek - która prowadziła spotkanie, Paulinę Młynarską, Alicję Majewską i córkę autorki, Olę Kwaśniewską.