Inne
Reklama
Inne / Bjarke MacCarthy

Przez długie lata aparaty słuchowe były przez swoich właścicieli ukrywane w obawie przed byciem wyśmianym i niezaakceptowanym przez otoczenie. Dziś dzięki wydajności, zaawansowanej technologii, miniaturowej konstrukcji i atrakcyjnemu designowi przeżywają prawdziwy renesans.

Jak pokazują statystyki, zaburzenia słuchu towarzyszące procesowi starzenia, zwane niedosłuchem starczym, dotykają coraz więcej ludzi po 60. roku życia. Niedosłuch dotyczy około 6% ludzi i staje się coraz bardziej poważnym problemem społecznym. Gubienie wysokich dźwięków i szumy, to tylko niektóre zmiany, jakie zachodzą w uchu w procesie starzenia. Ludzie starsi z biegiem lat uskarżają się na coraz poważniejsze kłopoty ze słuchem i cierpią z powodu gorszej komunikacji z innymi. Często jednak wstydzą się używać aparatów słuchowych. Masywne kształty i duże rozmiary urządzeń wspomagających słuch, które dotąd odstraszały niedosłyszących to jednak już przeszłość! Nowej generacji aparaty to miniaturowe cuda gwarantujące wysoka jakość życia.

Podaruj swoim najbliższym niepowtarzalny gwiazdkowy prezent. Dzięki nowej serii aparatów Oticona Vigo poczują się komfortowo i w pełni sprawnie. Vigo to doskonała kombinacja prawie niewidocznego wyglądu, wydajności, łatwości obsługi i wysokiej jakości. Aparat dostępny jest w 10 eleganckich kolorach i w atrakcyjnej cenie. Ten prezent zadowoli każdego, kogo dotknął ten wstydliwy problem. Nowy aparat jest o 30% mniejszy i 25% cieńszy od standardowego aparatu słuchowego. Miniaturowa technologia zamknięta w eleganckiej obudowie sprawia, że staje się atrakcyjnym gadżetem dla użytkownika.

Nowe urządzenie Oticona sprawi, że znikną wszystkie bariery, które do tej pory uniemożliwiały Twoim najbliższym kontakt ze światem. Vigo Connect połączeniu z nowoczesnym systemem ConnectLine pozwala na swobodne używanie telefonu komórkowego lub stacjonarnego, TV czy radia. Dzięki jednemu przyciskowi, aparat dostarcza czysty dźwięk z urządzeń komunikacyjnych i rozrywkowych bezpośrednio do uszu.

Pomóż swoim najbliższym cieszyć się życiem. Więcej informacji o nowoczesnych aparatach słuchowych znajdziesz na stronie www.oticon.pl