Jeśli nawet nie wierzysz w magię i horoskopy, musisz przyznać, że istnieją pewne zespoły cech, charakteryzujące każdy ze znaków zodiaku. Przekonaj się, jak można uwieść, a potem uciąć sobie miłosną przygodę z poszczególnymi typami osobowości.

Reklama

BARAN
Romans z nim to trudne zadanie. Dlaczego? Dlatego, że to zazwyczaj poważny, skupiony nie zupełnie czymś innym (praca, nauka, zdobywanie stanowisk) osobnik. Na Baranie specjalnego wrażenia nie robią ani erotyczne smsy ani pokazywanie najpiękniejszych cześci ciała... ale jeśli już uda ci się wciągnąć go do łóżka, przekonasz się, że trud był opłacalny...

BYK
Byk to prawie Skorpion, tyle tylko, ze o wiele bardziej czarujący. Ach, jak wspaniale flirtuje i roztacza wizje cudownego seksu pod palmami... tylko, że to wszystko są opowieści! Bo o ile Skorpion działa, o tyle Byk gada. Jedyne, co działa na jego korzyść w romansowych rozgrywkach to to, że potrafi wspaniale pieścić.

BLIŹNIĘTA
Łóżko to dla niego bardzo ważny temat, a o seksie mówi niechętnie. Bliźniak ceni romantyzm, wszystko to, co się wiąże z emocjami i nie ma co liczyć, że na pierwszej randce skoczycie do łóżka. Ale kiedy już to się stanie, to gwarantujemy: tego romansu nie zapomnisz do końca życia.

czytaj dalej...

ReklamaReklama

KOZIOROŻEC
Uwaga - lubi romanse! A co gorsza: utożsamia często romans z seksem. A to przecież nie to samo. Koziorożec jest singlem z zamiłowania, co powoduje jego niechęć do jakichkolwiek deklaracji. Nawet trzymanie za rękę podczas spaceru już nią bywa.

LEW
Nuuuda... najmniej romansowy ze znaków. Ale jeśli już uda ci się go zawojować i na horyzoncie jawi się ognista przygoda, to miej pewność, że Lew będzie cię chciał zdominować. Jeśli to lubisz - w porządku. Jeśli nie - nie pakuj się w ten schemat.

PANNA
Najbardziej niesprawiedliwie oceniany znak ze wszystkich. Owszem - Panna jest poukładana, ale na pewno nie jest nudna. Kunszt erotyczny idzie u niej w parze z pomysłowością. Entuzjastycznie regauje na propozycje nietypowego seksu, co tylko podgrzewa atmosferę w sypialni.

czytaj dalej...RAK

Perfekcyjny w każdym calu Rak zadba o najdrobiniejsze szczegóły romansu. Zapewni wino, piękną pościel i płatki róż. Ale czy umie tak przeprowadzić miłosną grę, by pozostała niezapomniana? Raczej nie... w głowie zostanie raczej niesamowita otoczka romansu.

RYBY
Romans z Rybą to katorga - od razu chce się żenić albo wychodzić za mąż! A przecież nie taki był cel ćwiczenia, by od razu zakładać obrączki... Szybko się angażuje, aby bywa w swoim zapale cokolwiek nieszczery. Wystarczy bowiem, że na horyzoncie pojawi się inny obiekt do uwiedzenia.

SKORPION
Król romansu. Bez niego nie żyje. Karmi się podbojami, uwielbia seks i co tu dużo mówić - zna się na rzeczy. Bywa jednak nieprzyjemnie perwersyjny. Po zmaganiach łóżkowych pozostaje czasem niesmak.

czytaj dalej...STRZELEC
Dobry z niego człowiek, ale kochanek żaden. Nie ma niestety cienia wyobraźni, a w łóżku bywa pasywny. Co gorsza - nie da się wyciągnąć na żadną imprezę, boi się o swoją opinię i za nic nie zaryzykuje np. pocałunków na ławce w parku. Jeszcze ktoś go zobaczy!

WAGA
Leniuch. Romans dla niego to jak wycieczka w Himalaje, do której trzeba się porządnie przygotować. Zero spontaniczności, ale jeśli już komuś uda się pokonać te wszystkie bariery - nie pożałuje. Waga bywa wręcz rozbrajająca w okazywaniu emocji i uczuć.

WODNIK
Romansowicz jak się patrzy! Pełen pomysłów, dziki i nieokiełznany, wieczny poszukiwacz i eksplorator nieznanych gruntów. Przygoda z nim pozostawia niezatarte wspomnienia. W sam raz na emeryturę...