Inne
Reklama

Internetowa kariera nietypowej kreacji zaczęła się od umieszczenia zdjęć Rosjanki na wedinator.com, stronie dedykowanej katastrofom ślubnym z całego świata. Jednak fotografię przedstawiająca pełny biust rosyjskiej panny młodej prezentujący się w prawie pełnej krasie podchwyciły setki innych blogów w sieci.

PIERSI BEZ KONTROLI

Kobieta, której personaliów nie znamy, wysiada z limuzyny, dumnie prezentując biust zakryty dwiema zaledwie strategicznie umieszczonymi kółkami. Suknia spotkała się z żywa reakcją internetowych komentatorów mody ślubnej. Jeden z blogerów umieścił suknię w kategorii "Pięciu najbardziej dziwkarskich sukni ślubnych". Pojawiały się komentarze, że sam wybór białej sukni jest mylący. Sporo jednak było typowych w kontekście zaślubin komentarzy w stylu: "Jaka piękna z nich para".

Na stronie Wedinator można znaleźć uwiecznione na zawsze inne ślubne katastrofy, takie, jak nagranie publicznych oświadczyn, które zostały odrzucone czy nagranie video panny młodej zdradzającej pana młodego z jego drużbą.

_______________________

NIE PRZEGAP:

>>> Kochali się w biały dzień na wysokiej wieży
>>> Demi Moore doklejono ciało polskiej modelki
>>> "Mężczyzna jest jak pies. Wydaj mu kość"