W internecie pojawiło się zdjęcie mężczyzny, który najwyraźniej uciekł z mieszkania kochanki i z powodu braku balkonu stanął na urządzeniu klimatyzacyjnym, umieszczonym na elewacji bloku mieszkalnego. Jak się okazał, był to 25-letni Sun Meng, który rzeczywiście musiał w pośpiechu opuścić przytulne łóżko, które dzielił z pewną mężatką. Telegraph.co.uk donosi, że został nakryty przez męża kobiety w ich mieszkaniu. Wydarzenie miało miejsce w mieście Chengdu, w środkowych Chinach.

Reklama

WSTYD, WSTYD I JESZCZE RAZ WSTYD

Zdjęcie zrobił inny mieszkaniec bloku i nie omieszkał umieścić go na stronie internetowej lokalnej społeczności. Widać na nim wyraźnie zdenerwowanego męża kobiety, który wygraża Sunowi, stojącemu na golasa na klimatyzatorze. Niefortunny kochanek skarżył się po fakcie: "Nikt z moich sąsiadów nie będzie chciał teraz ze mną rozmawiać, moja rodzina okryła się hańbą. Wiem, że to co zrobiłem było złe, ale wierzcie mi - bałem się, że on mnie zabije". I dodał: "Muszę zaznaczyć, że to był wyjątkowo zimny dzień".

Morał tej historii jest taki: jeśli szukasz mieszkania, to na wszelki wypadek postaraj się znaleźć takie, które będzie miało normalny balkon!___________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Porzucił kochankę, musi zapłacić 100 tysięcy
>>> Za duży penis, czyli legendy o seksie