Inne
Reklama
Inne

Konkurs Miss Earth jest trzecim do wielkości konkursem piękności na świecie. Jego historia nie jest jednak długa – pierwsza rywalizacja odbyła się w 2001 roku.

URODA W SŁUŻBIE EKOLOGII

Do wzięcia są cztery tytuły: Miss Earth (Miss Ziemi) – przypada zwyciężczyni konkursu, Miss Air (Miss Powietrza) – otrzymuje go I wicemiss, Miss Water (Miss Wody) - odpowiadający tytułowi II wicemiss oraz Miss Fire (Miss Ognia), który wędruje do III wicemiss. Kandydatki do tytułu wytypowane przez dane państwo nie muszą być zwyciężczyniami najważniejszych konkursów piękności w tym kraju.Inne

Polskę zwykle reprezentowały Miss Polonia, ale zdarzały się też wicemiss. W tym roku nasz kraj reprezentować będzie 23-letnia Izabela Wilczek z Pabianic. Pracuje jako modelka - ma 177 cm wzrostu, wymiary: 87-60-90 i waży 54 kilogramy. Wilczek ma na koncie tytuły miss Ziemi Pabianickiej 2007, Wicemiss Polonia woj. Łódzkiego, była też uczestniczką konkursu Miss Polonia 2007. Czy ma szanse na wygraną? Obejrzyjcie zdjęcia Polki i innych kandydatek i oceńcie sami. Nasze rodaczki zanotowały kilka sukcesów na tej imprezie. W 2003 roku Miss Polonia 2002, Marta Matyjasik, otrzymała tytuł Miss Ognia, Webmaster's Choice Award i top Najlepszej w Stroju Narodowym. Dwa lata później Miss Polonia 2004 rokum, Katarzyna Borowicz, wywalczyła tytuły Miss Wody, Miss Cyber Press i Miss Pond's Youthful Beauty Award.

Wszystkie kandydatki można obejrzeć na stronie głównej konkursu: http://www.missearth.info/ . Tam też do 15 listopada można głosować na najbardziej fotogeniczną z kandydatek. Konkurs odbędzie się 22 listopada na Filipinach, w malowniczym kurocie Boracay.

_______________________

NIE PRZEGAP:

>>> Oto stanik, który zwalcza... zmarszczki
>>> Czy marzysz o świecących piersiach?