Już jakiś czas temu Maria Sadowska opowiadała swoim fanom o walce związanej ze zrzuceniem zbędnych kilogramów. W 2020 roku wyjawiła, że inspiracją do rozpoczęcia pracy nad sylwetką była Doda, z którą współpracowała podczas kręcenia filmu "Dziewczyny z Dubaju".

Reklama

Wzięłam się tez trochę za siebie i udało mi się zrzucić cztery kilogramy. Co zawdzięczam też mojej pani producentce Dodzie, która cały czas mnie mobilizowała i zagrzewała do walki! - pisała celebrytka.

Okazuje się jednak, że teraz Maria ma kolejny powód do dumy.

Maria Sadowska pochwaliła się zdjęciem w bikini

Maria Sadowska podzieliła się nowiną o utracie kilogramów w trakcie swoich wakacji w Egipcie. Twórczyni filmów "Sztuka kochania" i "Dziewczyny z Dubaju" pochwaliła się zdjęciami, na którym pozuje w stroju kąpielowym nad basenem hotelowym. Jej ciężka praca na treningach oraz odporność na pokusy jedzeniowe przyniosły efekt w postaci znacznego spadku wagi. Maria Sadowska ujawniła, że straciła już sześć kilogramów.

Reklama

No i opłacało się! 4 miesiące wyrzeczeń, ćwiczeń i nareszcie 6 kilo mniej !!!! Do ideału jeszcze daleko, ale jest już coś. BEZ WYRZUTÓW SUMIENIA zamieszczam wiec zdjęcie w kostiumie - napisała Maria Sadowska na Instagramie.

Internauci są zachwyceni nową sylwetką Marii Sadowskiej

Pod postem wokalistki i reżyserki pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów, którzy byli wprost zachwyceni jej sylwetką.

Piękna kobieca figura; Wspaniała; Pięknie Pani wygląda; Piękna; Wow, ale figura; Brawo; Boska. Jesteś cudem; Najważniejsze, że jesteś z siebie zadowolona. Tak trzymać; Uważam, że jesteś tak pozytywna, że nie zauważam, czy sześć więcej było; Bomba teraz i wcześniej też; Jedziesz Marysia- pisali zachwyceni internauci.