... Tym razem lawinę komentarzy wywołały zdjęcia pani Magdaleny, które zamieściła na swoim profilu na Instagramie trzy dni temu.

Reklama

Na dwóch fotografiach Pani Ogórek pokazała obserwatorom to, jak wygląda z tzw. telewizyjnym makijażem na twarzy i bez niego - w wersji, którą nazwała domową. Przy okazji podziękowała widzom za spotkanie na antenie telewizji.

Choć w opisie zdjęć nie pojawiło się pytanie o to, w której wersji pani Magdalena wygląda lepiej zdaniem obserwatorów, w komentarzach od razu pojawiły się uwago na ten temat. Wielu internautów zachwycało się urodą pani Ogórek, ale wcale niemało osób wyraziło też krytykę pod jej adresem - głównie w związku z tym, że pracuję dla TVP i radykalnie zmienia poglądy polityczne w zależności od tego, "jak zawieje wiatr".

Dziennikarka nie pozostawała bierna na zarzuty. Na wpis o treści "Jak ta władza w końcu upadnie, to nikt poważny już nigdy pani nigdzie nie zatrudni. Nie wiem, jak pani patrzy w lustro codziennie" odpowiedziała "Z zachwytem. Jestem bardzo ładna. I skromna".

Widok z profilu Magdaleny Ogórek na Instagramie / Instagram

Myślicie, że dobrze zrobiła, reagując właśnie w ten sposób?