Burza wokół kuriozalnego spotu Amnesty International. Głosuj za legalizacją aborcji, bo... nie możesz pomalować paznokci?

| Aktualizacja:

W nowym spocie społecznym organizacja Amnesty International w bardzo osobliwy sposób zachęca obywateli Irlandii do głosowania w zbliżającym się referendum za liberalizacją prawa aborcyjnego. Wideo wywołuje prawdziwą furię w sieci - i to nie tylko wśród zwolenników całkowitego zakazu aborcji.

wróć do artykułu
  • ~#
    (2018-05-22 11:21)
    W następnej kolejności Amnesia Intellectual zaproponuje referendum | 1. za legalizacją zoofilli — bo współżycie międzygatunkowe nie niesie za sobą niepożądanych skutków ubocznych (ciąża); | 2. za legalizacją eutanazji on demand — gdy cudza twarz ma rysy faszystowskie; | 3. za „biodywersyfikacją” gatunku homo sapiens (czytaj: legalizacja odstrzału samców) — bo feminizm realny stanowi jedyną alternatywę zrównoważonego rozwoju cywilizacji.
  • ~44 dawniej też 44
    (2018-05-22 11:24)
    Ufff... my jesteśmy dopiero na etapie zabiję własne dziecko, bo nie mieszczą mi się książki w moich 60m2 jak u pewnej "piosenkareczki".
  • ~ryszard 8
    (2018-05-22 11:36)
    Wynika z tego, że Soros to zbrodniarz.
  • ~pytam
    (2018-05-22 11:44)
    No przyznać się ,kto tych przygłupów finansował wspomagał ?
  • ~NN
    (2018-05-22 12:08)
    Bojkotuje te organizacje. Wyraznie sie opowiedzieli przeciw prawom najbardziej bezbronnych.
  • ~redo
    (2018-05-22 12:17)
    Są dwie rzeczy nie mające granic. Miłosierdzie Boże i głupota ludzka. Kolejny dowód na to drugie...
  • ~Karolkowa
    (2018-05-22 14:18)
    Onegdaj, w latach 70tych ubiegłego wieku była to szanowana przez wszystkich organizacja. Dziś, pod wpływem forsy od $oro$a, zeszła na psy.
  • ~raz dwa trzy
    (2018-05-24 18:56)
    Amnesty International.....a czyje pieniądze napędzają ich kampanię propagandową? Sorosa? To on jest czystej krwi Irlandczykiem ?........he
  • ~ja tez tak uwazam
    (2018-05-26 13:26)
    Aborcja powinna byc rzecza absolutnie wyjatkowa. Nie przychylny Polsce dziennik hiszpanski El Pais podal ze Polska zrobial bardzo dobara rzecz , bo spowodowala wzrost narodzin. Zaleca Hiszpani to samo.
  • ~ameno
    (2018-05-28 22:33)
    I tak głupota ludzka sięgnęła zenitu. Po porodzie jeszcze gorzej będzie - nie pomalujesz paznokci bo nie znajdziesz na to czasu, ni siły - koszmar. Bzdety zamiast rzeczowej dyskusji - byle nie myśleć i nie zmuszać innych do tego nadludzkiego wysiłku.
  • ~ivonn
    (2019-10-02 00:29)
    Ciaza i urodzenie dziecka dla kobiety to calkowita zmiana zycia, calkowite poswiecenie / podporzadkowanie go dziecku. Wielka odpowiedzialnosc z adrugiego czlowieka, co wiaze sie z ogromnym obciazeniem psychicznym i fizycznym, no chyba, ze ktos nie wychowuje tylko chowa potomka. Mezczyzna nigdy tego nie zrozumie, dlatego mezczyzni nie powinni sie w tym temacie w ogole wypowiadac.

Może zainteresować Cię też: