Wakacje to taki idealny moment, by zrzucić maskę i pozwolić sobie na większy luz. I to w wielu dziedzinach.

Cichy, gadżety, nowinki

Rzadko która kobieta odważy się włożyć baaardzo krótkie mini do pracy. Albo żeby pojechać na wycieczkę rowerową w samym bikini. Ale na wakacjach? Przychodzi to dużo łatwiej. 90 procent kobiet w ankiecie męskiego magazynu "Playboy" wyznało, że na wakacjach chętnie będzie opalać się nago.

Wakacyjna kobieta nie boi się eksperymentów. W gorącym słońcu warto pokazać się we frywolnych sukienkach i szortach, które odkrywają ciało. To miłe poczuć się atrakcyjną i kobiecą po całym roku ukrywania się w kostiumie szarej, biurowej myszki. Warto czerpać inspirację z najnowszych pokazów mody (dotyczy to także eksperymentów z fryzurą, opaskami, dodatkami).

Na plażę...

Po plaży...

Na wieczór...

Odważne zachowania…

Za wyzywającym strojem, idą odważne zachowania. Chcemy podbijać świat, skakać na bungy, jeździć na rollecoastrze i jechać na survival. Pewnie w życiu brakuje nam trochę adrenaliny, więc warto zadbać o jej zastrzyk na wakacjach.

…nie tylko na plaży

Co przekłada się także na życie erotyczne. Kobiety mają na nie więcej czasu, więc mogą się skupić na sobie i na partnerze. Jak zdradziły "Playboyowi” - podczas urlopu są bardziej otwarte na seks w samochodzie albo na plaży, erotyczne igraszki itp.