• ~Alfred Nobel
    (2015-05-20 07:21)
    Odkrycia na miarę Dziennika.
    Łechtaczka jest unerwiona, pochwa ma zdolność rozciągania się... Rzeczywiście bardzo odkrywcze. Nobel normalnie!!!
    Proponowałbym jeszcze jedno zdjęcie z opisem że kobiety w ogóle posiadają ten narząd.
  • ~prof.B.Gabka
    (2015-05-20 04:58)
    A gdzie sie podzialy te stare polskie okreslenia ,opisujace w piekny sposob
    ten piekny i jakze interesujacy mezczyzn,fragment kobiecego ciala.
    Gdzie tam "vaginie" do polskiej "kuciapci","truskaweczki'"szufladki""zlotej klateczki"ze wspomne kilka.Wasz opis przejawia brak szacunku dla kobiet .
    Z uplywem czasu.kiedy krew krazy wolniej,kiedy inne czynnosci fizjologiczne zaczynaja wysuwac sie na czolo,a sprawy rozrodcze przejmuje mlode pokolenie
    damska "picze",traktuje sie tak samo jak kazda inna czesc ciala.Oby tylko byla zdrowa.Wypracowania w waszym stylu preferuja juz tylko perwerci wszelkiej masci.
  • ~Władysława
    (2015-05-19 23:20)
    Witam. Pragnę poinformować, że uwielbiam seks analny. Dziękuję za uwagę. Władysława
  • ~darwino bambino
    (2015-05-20 03:34)
    łechtaczka zdecydowanie nie jest częścią waginy (pochwy). Jest natomiast częścią sromu (wulwy) czyli zewnętrznych organów płciowych. Łechtaczka jest odpowiednikiem penisa u kobiet, ale jest o wiele bardziej wrażliwa na impulsy, mając około 8000 zakończeń nerwowych zaś penis 'tylko' 4000.
  • ~ewa koby
    (2015-05-21 20:45)
    seks to nie orgazm to blogo stan ewa koby
  • ~Wacek
    (2015-05-19 23:18)
    Internauta pisze:"pokazcie vagine pierwszej damy". Błagam N I E !!!
  • ~eródyta
    (2015-05-26 01:35)
    moje rzycie stracilo sens
  • ~wiesio
    (2015-05-21 23:19)
    a propo tej rosjanki co pis-da podnosi 15 km, ja na chu- ju potrafię unieść pełne wiadro wody...
  • ~wentyl
    (2015-05-19 23:26)
    Wiemy ze pochwa ma ogromne mozliwosci rozciągania. Udowodniła nam to rosyjska władczyni Katarzyna w swojej carskiej stajni
  • ~vh
    (2015-06-08 18:27)
    hehe dodam tylko ze skad ten dziwny wniosek o tym ze pochwy sa mniej interesujace- akurat mnie jako przecietnego facet vagin interesuje daleko bardziej niz penis... serio - vagina (oczywiscie jej wlascielka a nie sama wylacznie vagina) jest dla mnie podniecajaca w przeciwienstwie do penisa nawet wlasnego.