• ~ala22
    (2013-10-11 05:56)
    mój wstydzi się poprosić o poranne budzenie poprzez ssanie, o głęboki oral, o spust do gardła i o połyk. Dlatego czasem robię mu to z własnej inicjatywy. Żebyście widziały jaki potem jest z niego baranek potulny... Jaki misiu kochany... A te co się wstydzą tego robić, nie wiedzą co tracą, a potem ino jojcenie po domu, że mąż ino chleje, w morde bije, o dzieci nie dba, itd, itp...
  • ~kosz58@wp.pl
    (2013-10-08 11:16)
    @Ela: 'Meszczyzna zadzi penis dlatego sa prozni.'
    1. Mężczyzna, a nie meszczyzna
    2. Kobietą żądzi nowa torebeczka i nowe buty, dlatego są próżni - tak samo tendencyjny tekst, jak twój
  • ~ot co.
    (2013-09-22 17:15)
    Już naprawdę nie można wymyślić nic mądrzejszego? Nie widzę w tym nic nadzwyczajnego ale cieszę się że miałam szczęście trafić na normalnego faceta.
  • ~Karolina
    (2013-09-29 21:20)
    Mi mój mężczyzna wszystko z tej listy powiedział xD
  • ~Misia
    (2013-09-22 12:44)
    Ten pseudoartykuł to jakiś żart, czy to ja jestem inna?
    Po pierwsze, żaden z moich życiowych partnerów nigdy nie bał się zaproponowania mi różnego rodzaju urozmaiceń w łóżku, po drugie - rzeczy wymienione w artykule nie są niczym specjalnie wyuzdanym... z kim Wy się zadajecie? Z zakonnicami?
  • ~Tomek
    (2013-09-22 23:16)
    Mężczyzni to prymitywi napedzani swoim penisem. Wierzce mi kobiety, wiem co mówię bo sam jestem facetem.
    Jakby kobiety wiedziały jak porąbani mężczyźni są to by były nieustqannie przerażone.
    Dobrze że mężczyźni dochodzą z wiekiem do pewnego poczucia odpowiedzialności. Inaczej to by była masakra.
  • ~czesiek
    (2013-11-16 17:04)
    Nagrywanie i fotografowanie scen intymnych to zachęta do prużności i rozprasza uwagę , doznania pozostałe w pamięci pobudzają chęć dalszych nowych psotów . Seks jest sterowany z rozumu a nie z mięśni . Tak było , jest i będzie . Do wszystkiego trzeba dorosnąć .
    .
  • ~czesiek
    (2013-11-16 17:28)
    Kto nie widzi i nie czuje co lubi partner/ka to biedak . Kierunek psycholog .
  • ~czesiek
    (2013-09-26 14:08)
    O przyjemne nikt nie pyta tylko robi . Ktoś uczy kogoś .
  • ~Wittorio
    (2013-09-25 12:43)
    @,,,ela wytłumacz,a raczej przetłumacz te brednie-w jakim to jest języku?