• ~aurelia
    (2013-09-19 16:44)
    to się dziennikarz napracował nad tym artykułem . Ciekawe ile dostał za te bzdury ??
  • ~klałdia
    (2013-09-22 13:17)
    polkom daleko do niemek!
    nie sa tak atrakcyjne jak niemki! prubuja się stać atrakcyjne ale polkom to niewychodzi!
  • ~ciągnąć, rżnąć, dmuchać
    (2013-09-19 09:30)
    lubi rżnąć... drewno do kominka; dmuchać...na gorącą zupę, przyglądać się bzykającym... pszczółkm na kwiatach na łące, ciągnąć... wózek z zakupami.
    super kobieca sex "maszyna".
    drogi "dzienniku", czy zapłacicie mi za moje powyższe "rewelacje", chociaż 5 zł na hamburgera.
  • ~carlos
    (2013-09-19 15:06)
    Dobra w łożku to znaczy że się "nie rozpycha" śpi spokojnie i nie chrapie!
  • ~Janosik
    (2013-09-20 13:57)
    A tam teraz to mezczyzni tak sie potrafia poprzebierac ze biora sie nawzajem
    poprzez mile usposobienie a coz panowie lubia niespodzianki a taka to sam miod wiec nie ma co dywagowac nad ich rozkoszami poniewaz "kazdaa kobieta" i kazda kobieta ma te piekne i rozkozne COS byle byscie i wy panowie mieli klase i czyste paznokcie ..
  • ~Yogi
    (2015-11-01 19:27)
    Mega dobra Kobieta w łóżku musi i najczęściej ma mały biust
  • ~ada
    (2015-09-25 21:04)
    W sprawach miłosnych i nie tylko konsultuje się z Paulusem (wrozbitapaulus.pl) , pisze on całą prawdę, wszystko co przewidywał w moich sprawach się potem ziściło.
  • ~v
    (2013-10-11 02:41)
    glupoty piszeta zapytac fefanka
  • ~Żona Biedronia
    (2013-09-25 19:23)
    Czy te wypociny dotyczą też osoby legitymującej się dokumentem na nazwisko Anna Grodzka?
  • ~EROSOMAN
    (2013-09-25 19:15)
    OJ ta na tej fotce na pewno będzie dobra w te klocki(KÓRWIKI W OCZACH).
    DZIEWCZE W MOIM TYPIE.TYLKO CYCUŚ POWINIEN BYĆ TROSZKĘ WIĘKSZY.
    WIDZIAŁEM RÓŻNE NACJE NA TYM ŚWIECIE,ALE PANOWIE POLKI SĄ NAJPIĘKNIEJSZE I KONIEC W TYM TEMACIE!!!