Państwo Beckham - Victoria i David przedstawiają się Amerykanom z najlepszej strony - prawie nadzy. Ich erotyczne zdjęcia można podziwiać w magazynie "W".
W towarzyszącym sesji wywiadzie David przyznaje, że oboje chodzą nago po domu, a jego żona po raz pierwszy opowiada o zdradach piłkarza. "To był prawdziwy sprawdzian dla naszego związku" - zwierza się była spicetka.

Amerykańska kariera małżeństwa Beckhamów nabiera tempa. Victoria i David stali się ulubieńcami tamtejszych mediów. Victoria poprowadzi w telewizji NBC własny reality show "Victoria Beckham Coming to America”, a David po podpisaniu rekordowego kontraktu z klubem Los Angeles Galaxy, opiewającego na sumę 248 mln dol., wystąpił w serii reklamówek.

Specjaliści od piłki nożnej mają nadzieję, że popularność Beckhamów pomoże w promocji tej dyscypliny za Oceanem. W opinii większości Amerykanów tzw.
soccer jest bowiem rozrywką dla kobiet i imigrantów z Ameryki Łacińskiej. By zwiększyć zainteresowanie meczami Los Angeles Galaxy, organizatorzy przygotowali nawet okolicznościowy tron na trybunach dla Victorii, a na plakatach i wejściówkach na mecze umieścili wystylizowany portret piłkarza.