1. Poczujesz się naprawdę wyjątkowo, jeśli zdecydujesz się na zapach z egzotycznymi nutami. Ale uwaga! Rozgrzana tańcem skóra, skropiona perfumami sprawia, że parują roztaczając woń. Dlatego wybierz wodę o subtelnym zapachu - zbyt silne perfumy w nadmiarze mogą przyprawić innych uczestników zabawy o ból głowy.

2. Przywilejem sylwestrowego wieczoru są mocne, fantazyjne makijaże. W tę noc możesz sobie pozwolić na użycie krwistoczerwonej pomadki.

3. Aby powieki pięknie się świeciły wybierz lśniące, lekkie niczym piórko i supertrwałe cienie, np. w musie, które pozwolą na wyczarowanie nawet najbardziej oryginalnego makijażu.

4. Podstawą dobrego makijażu oczu są dokładnie wytuszowane, porozdzielane rzęsy. Wypróbuj pogrubiające i wydłużające maskary, których specjalnie skonstruowane szczoteczki idealnie pokrywają tuszem rzęsy od nasady aż po końce.

5. Wkładając sylwestrową kreację z głębokim dekoltem, odłsłoniętymi ramionami i plecami, musisz zadbać o to, by Twoja skóra wyglądała naprawdę sexy. Pomoże Ci w tym rozświetlająco-wygładzające mleczko do ciała.

6. By Twoja cera była jedwabista i aksamitnie gładka, do makijażu użyj kryjącego podkładu w naturalnym kolorze. Taki makijaż ukryje wszystkie niedoskonałości cery i wytrzyma nienaruszony nawet 7 godzin.

7. Sylwestrowego wyglądu dopełnią kolorowe paznokcie. Tego wieczoru możesz pozwolić sobie na rzucające się w oczy, jaskrawe emalie.

8. Jeśli cierpisz z powodu przebarwień, sinych podkówek pod oczami albo piegów, koniecznie zaopatrz się w leciutki niczym mgiełka korektor.

9. Dziewczęcego wyglądu i świeżości każdej kobiecie dodają błyszczące, delikatne usta. By takie mieć, zastosuj błyszczyk w jasnym kolorze.

Galeria sylwestrowych kosmetyków:

1. Eyliner z błyszczącymi drobinkami brokatu Glam Stars Liquid Eye Liner, Artdeco, 49 zł

2. Baza pod makijaż, Drogerie Natura, 15 zł

3. Zestaw do makijażu, Pupa, ok. 80 zł

4. Orientalne perfumy Zen, Shiseido, 119 zł/50 ml

5. Cień do powiek Infinity Diamond Eye Shadow, Drogerie Natura, 14 zł

6. Cienie do powiek w musie Diamond Eyes, Bell, 13,50 zł

7. Fluid wygładzająco - matujący Ideal Colour, Dr Irena Eris, 89 zł

8. Tusz do rzęs Masterpiece, Max Factor, 50 zł

9. Pomadka do ust Kiss Kiss Liplift, Guerlain, 105 zł

10. Perełki brązujące, Avon, ok. 48 zł