Moda na grzywkę wraca bumerangiem. To dobra propozycja dla kobiet, które potrzebują odmiany, a nie chcą jednak zmieniać diametralnie swojego uczesania. Są zadowolone z koloru i długości, ale chcą odświeżyć swój wizerunek. To nie żadna ekstremalna zmiana i co ważne - pozwala na żonglowanie różnymi uczesaniami. Jeden ruch grzebieniem, odrobina żelu lub lakieru i możemy zaczesać ją na bok.

Edyta Herbuś często pojawia się na snobistycznych imprezach. I choć jest bardzo przywiązana do swoich długich ciemnych włosów, nie może pozwolić sobie na monotonne uczesanie. Długie fale odsłaniające czoło zamieniła więc na prosto przystrzyżoną grzyweczkę. Dzięki temu wygląda jeszcze bardziej zalotnie.

Każda fryzura Katie Holmes jest szczegółowo komentowana przez media na całym świecie. Gdy żona Toma Cruise'a obcięła swoje długie loki, wszyscy pisali, że naśladuje swoją przyjaciółkę Victorię Beckham. Teraz gwiazda pokazała się w modnej grzyweczkę. Może tym razem to pani Beckham weźmie z niej przykład.

Megan Fox lubi wyglądać przede wszystkim seksownie. I zawsze jej się to udaje - nieważne, czy pokazuje się z filuternie opadającą na oczy grzyweczką, czy też zaczesuje ją do góry.

Fryzura Rihanny ma być przede wszystkim spektakularna. Nieważne, czy wybrała sprężyste pełne witalności loki, czy też postrzępione pazurki z delikatną grzyweczką - zawsze musi wyglądać jak prawdziwa diwa.