KATY PERRY

Nie Angelina Jolie, która w ostatnich latach straciła czołowa pozycję w podobnych rankingach. Nie tryumfatorka ostatnich lat Marissa Miller, nie seksbomba Megan Fox. W tym roku nad pięknymi przeciwniczkami zatryumfowała Katy Perry. Wokalistka nie ma standardowej urody symbolu seksu - choć nie sposób odmówić jej wyjątkowo pięknych kształtów.


Katy ma za to coś innego: temperament, osobowość, niepowtarzalny styl i poczucie humoru. Nie stroni od dziwacznych kreacji (np. sukienka wykonana z owoców) ani dość dosadnych wynurzeń (np. na temat bąków, jakie puszcza na scenie). Jednocześnie potrafi emanować seksapilem. I chyba ta mieszanka wybuchowa dała jej zwycięstwo.

Kogo pokonała?


BROOKLYN DECKER

Eteryczna długowłosa blondynka o subtelnych rysach twarzy i perfekcyjnej figurze. Ta 23-letnia modelka zasłynęła przede wszystkim sesjami zdjęciowymi dla Sports Illustrated (zagościła na okładce) i Victoria’s Secret, gdzie prezentowała się w kostiumach kąpielowych. Próbuje swoich sił również jako aktorka, pojawiła się już w kilku serialach.


ZOE SALDANA

Piękna aktorka o wyjątkowo egzotycznej urodzie. Zagrała w kilku wyjątkowo kasowych przebojach – jak choćby "Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły", "Star Trek" i "Avatar". Wielbiciele jej urody i talentu twierdzą, że gdyby miała bledszy odcień skóry, znacznie szybciej awansowałaby w hierarchii show-biznesu.


BLAKE LIVELY

Amerykańska aktorka serialowa I filmowa. Znana między innymi z serialu „Plotkara”. Smukła blondynka o nieschodzącym z ust uśmiechu.


MEGAN FOX

W ostatnich latach królowa rankingów najpiękniejszych i najseksowniejszych. Wciąż w światowej czołówce. Nic dziwnego – poza wspaniałym ciałem, włosami i piękną twarzą ma w sobie tyle seksapilu, że mogłaby obdzielić nim tuzin innych kobiet. Kariera filmowa („Transformers”, „Jennifer’s Body”) jest na drugim planie.


RIHANNA

Z roku na rok coraz bardziej drapieżna. A jednak piękna Barbadoska nadal podziwiana jest za urodę i seksapil. I to pomimo awangardowych strojów i fryzur tak odmiennych od tego, co zwykle prezentują symbole seksu.


Pierwszą dziesiątkę zamykają:

7. Elisabetta Canalis

8. Olivia Munn

9. Kim Kardashian

10. Marisa Miller

Cały ranking obejmujący aż sto piękności zobaczysz tutaj