Janda dosadnie o wierszu Rymkiewicza "Do Jarosława Kaczyńskiego". "Czuję się jakby ktoś mnie opluł"

| Aktualizacja:

Mam medal Człowieka Wolności, medal Karola Wielkiego za pomoc w zjednoczeniu Europy, ja się czuję jakby ktoś na mnie srał po prostu cały czas. Jarosławie, pan jest coś jeszcze winny bratu. Dokąd idziecie z Polską? - mówiła wzburzona aktorka komentując w Radiu ZET wiersz Jarosława Marka Rymkiewicza.

wróć do artykułu
  • ~nauczyciel
    (2017-09-12 14:09)
    Janda ma problemy z czytaniem, bo ten wiersz Rymkiewicza ma juz kilka lat, a Janda przeczytala go dopiero teraz. Poza tym Janda dostala te odznaczenia europejskie tylko dlatego, ze wspiera klike Merkel, bo przeciez Janda nie dala nikomu pracy, nie dokonala wynalazku i nie opracowala nowego systemu lepiej zwalczajacego bezrobocie w UE.
  • ~Antonia
    (2017-09-12 14:05)
    Jak można się tak wypowiadać , bez kultury, jej określenia są prostackie, obrzydliwe, wstyd ,żeby z powodów prywatnych, miec takie zdanie.KIedyś lubiłam Jandę ale po tym jak pokazała swoja prawdziwa twarz zmieniłam radykalnie zdanie .
  • ~Jan Stańczyk
    (2017-09-12 13:32)
    Lewackich zakłamanych , celebrytów Polacy już na szczęście nie słuchają !!!!!!!! Maja swoje wartości !!!!
  • ~as
    (2017-09-12 14:29)
    co ta pani w ciężkim klimakterium wygaduje!!!!!!!!!!!!!!!!! nie można jej słuchać !!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~G eza
    (2017-09-12 14:43)
    Wyjatkowo bolesne przekwitanie.
  • ~Jesteśmy z Panem, Panie Jarosławie!
    (2017-09-12 14:58)
    Te wściekłe ataki targowicy na PIS tylko potwierdzają słuszny kierunek PIS-u i przynoszą tylko chlubę obecnemu Rządowi.
  • ~ktos
    (2017-09-12 15:12)
    jandzie w głowie sie przewróciło
  • ~Roderyk.
    (2017-09-12 15:10)
    Tym komentarzem pani Janda sama się o....a .
  • ~Kill
    (2017-09-12 14:19)
    Mozgi pisowcow zamieniaja sie w galarete! Do tych wszystkich absurdalnych wystapien, dzialan dochodzi teraz kult jednostki! Pisdziady, postawcie jeszcze za zycia waszemu bozkowi pomnik , wielkosci Jezusa w Rio, np na jakims monstrualnym kopcu nad Wisla. Ten pomnik musi przerastac wszystkich Stalinow i Kimow!
  • ~Pisbolszewia niech trolluje u siebie
    (2017-09-12 14:49)
    Pisia holota zasmieca fora prostackiej,faszystowski plwocinami.
  • ~trupa objazdowa
    (2017-09-12 16:41)
    Nikomu nic nie ukradłaś? - a policzyłaś te miliony publicznej kasy które wyniosły cię na szczyty i zrobiły z ciebie bardzo zamożną właścicielką tzw.teatru- a przy tym sprzedajną,fałszywą i porypaną g n i d ę?.. W d u p i e się mietle przewróciło - podobnie jak różnym Stuhrom (ojcu) i innym miernotom promowanym i pompowanym jeszcze za słusznie minionego systemu.A Polacy mają to do siebie że jesli tzw.entelygencja wmówi im że jakiś usmarkaniec ( Stuhry dwa i im podobni) czy mietła ( Janda i jej podobne) jest wielką osobowością,wielkim talentem i aż dziw że Hollywood ich jeszcze nie porwał i nie obdarzył światową sławą-to wierzą i tak traktują.I wtedy jest ten moment kiedy kolekcjonerce niezliczonej ilości łóżek właśnie w d... się przewraca.Uważa że już złapała Pana Boga za nogi i próbuje wejść mu na głowę.Jest też przekonana że otrzymała także patent na mądrość wszelaką - właśnie tak jak Janda.Otrzymałaś takie i owakie odznaczenia,ten cię chwalił ów po tyłku klepał a jeszcze inny ...pomińmy to milczeniem.I dzięki temu stałaś się prawie tak mądra jak przysłowiowe Haimowej c i e l ę. A gdzie tytuł bohatera Związku Radzieckiego i order czerwonej gwiazdy? - krzyż żelazny nie zapytam.Jedyne wyjście,zamknąć dopływ publicznej kasiory niech pokaże na co naprawdę ją stać ,a wtedy najpierw będzie szczekać i wyć a potem zacznie skamleć.
  • ~braunal
    (2017-09-12 15:46)
    wyjedz babo i nigdy nie wracaj
  • ~ogrodnik
    (2017-09-12 15:36)
    Krysia nam brzydko przekwita.
  • ~Qres ie jelity
    (2017-09-12 16:52)
    Sobie Państwo skończyło się i złodziejstwo też...Wszyscy wobec prawa zaczynamy być równi a nie równiejsi....Chore POkomunistyczne jelity nie mogą się odnależć a społeczeństwo polskie PO Balcerowiczu i jego bandzie wyprzedażowej musiało szczaw jeść by przeżyć ...TEGO TE tzw. JELITY PO-LSKIE NIE WIEDZIAŁY !!!
  • ~LENKA
    (2017-09-12 16:46)
    SAM BYM CI SPLUNĄŁ W TEN WREDNY PYSK - SPRZEDAJNA ZDZIRO - MIERNOTO AKTORSKA .
  • ~Nie znosze patologii
    (2017-09-12 15:38)
    ta stara kutwa juz dawno po-winna byc opluta!!
  • ~Czlowiek z g.....
    (2017-09-12 16:45)
    Ja bym ja raczej olal cieplym... a tak na marginesie co ona tu robi - przeciez mieli emigrowac
  • ~RiB
    (2017-09-12 17:02)
    Jeszcze troche i smrod PO tobie lewacka pz....dajko zaginie.
  • ~s
    (2017-09-12 18:11)
    Jaka Janda jest wulgarna,nie dosc ,ze juz POdzielila POLSKE wzdluz WISLY to jeszcze wydaje o sobie takie swiadectwo,ze az wstyd.
  • ~wert
    (2017-09-12 18:27)
    Widać pani Janda wbiła się w kompletną deprechę.Ponadto ma jakiś kompleks skatologiczny,takie słowa w radiu?.Wstyd.

Może zainteresować Cię też: