Styl Magdy Gessler, wiemy kto ją tak ubiera

| Aktualizacja:
X

Gotowanie to niejedyna pasja Magdy Gessler. Restauratorka ma również słabość do ubrań. I właśnie zaprojektowała swoją pierwszą kolekcję .

Magda Gessler może się pochwalić nie tylko wyśmienitym smakiem, ale i gustem. Restauratorka, choć nie ma figury modelki, jest uważana za jedną z najlepiej ubranych Polek. – W życiu trzeba się kierować pasją. Ja po prostu żyję mądrze, dokładnie tak, jak lubię. I staram się z niczym nie przesadzać – wyjawia nam sposób na dobre samopoczucie Gessler.

A dlaczego tak świetnie wygląda? Bo nie tylko sama wybiera dodatki, ale również projektuje swoje kreacje. – Wszystkie moje stroje to jest moja inwencja oraz Marzeny Niemoczyńskiej, która dla mnie szyje – zdradziła nam Magda Gessler. Nie trzeba było długo czekać, by restauratorka, znana ze zmysłu do interesów, zaczęła sprzedawać swoje dobre pomysły. – Myślę, że można powiedzieć, że już zaprojektowałyśmy swoją kolekcję. Nasze ubrania można kupować w showroomie – powiedziała Gessler. Ciekawe, czy jej stroje będą się cieszyły takim wzięciem, jak jej wypieki?

>>>Czytaj także: Skrzynecka liczy na pomoc męża

Udostępnij na Facebooku
Źródło: Fakt
    Powered by ContentStream
    • ~Minge
      2011-08-19 14:29
      Niejaki Stefan Woroszyłow.
    • ~Gosia 22
      2011-08-19 14:14
      Znawczyni kuchni powinna się uczesać ,bo włosy budzą wstręt jak nimi trzęsie przy garach.Fryz na pudla to nie przy gotowaniu.A jej smak w dziedzinie ubierania się jest fatalny - szmaty a nie ubrania.
    • ~internauta
      2011-08-19 14:10
      Fajna babka ale zbyt zarozumiała.przydało by się jej kilka lekcji w współżyciu z ludzmi.Oglądam często program i nie zawsze ma rację ale nie przyznaje się do tego,a to nie fer.Są młodzi zdolni a ta Pani zażuca im ,że nie potrafią tego czy innego wypieku czy w gotowaniu. Ale kiedyś trafi na kogoś co jej nosa utrze.Co do figóry tej pani to dobrze robi,że nie przejmuje się swą tuszą i niech tak trzyma jak jej dobrze z tym.
    • ~Iron Beret
      2011-08-19 14:30
      Niesmaczna jest. Tak jak jej kuchnia. Wygląd i maniery kuchary, a pretensje zupełnie bez pokrycia.
    • ~bubu.
      2011-08-19 14:39
      Ale sowa ! Puchacz ! To jest styl ? To jest wiocha !
    • ~gość
      2011-08-19 16:13
      Chyba ubiera ją Jacykow.Czym gorsza szmira tym bardziej TVN ją promuje za
      co za masę na sobie słoniny i rozkudlone włosy.Bo talentu, kultury nie ma za
      grosz. Nadaje się do mycia garów ze szmatą
    • ~znajoma
      2011-08-19 15:34
      ja bym prosila pania kucharke aby dobrze spinala wlosy bo nielubie niespodzianek w jedzeniu
    • ~Arkad-34
      2011-08-19 14:07
      Jaja sobie robicie- baba zakłada jakieś pokrowce z kanapy babci a tu jakieś znawczynie mody pieją z zachwytu.Co by nie ubrała to tak samo wygląda a w tych koszulach nocnych to chyba nie musi ganiać po restauracjach.Jak jest to moda to ja jestem modny w moim roboczym kombinezonie!
    • ~Dorocia
      2011-08-19 13:57
      A mnie podoba sie bardzo ona i jej styl:)
    • ~specclub
      2011-08-19 11:17
      Gruba berta