Styl Magdy Gessler, wiemy kto ją tak ubiera

| Aktualizacja:
X

Gotowanie to niejedyna pasja Magdy Gessler. Restauratorka ma również słabość do ubrań. I właśnie zaprojektowała swoją pierwszą kolekcję .

Magda Gessler może się pochwalić nie tylko wyśmienitym smakiem, ale i gustem. Restauratorka, choć nie ma figury modelki, jest uważana za jedną z najlepiej ubranych Polek. – W życiu trzeba się kierować pasją. Ja po prostu żyję mądrze, dokładnie tak, jak lubię. I staram się z niczym nie przesadzać – wyjawia nam sposób na dobre samopoczucie Gessler.

A dlaczego tak świetnie wygląda? Bo nie tylko sama wybiera dodatki, ale również projektuje swoje kreacje. – Wszystkie moje stroje to jest moja inwencja oraz Marzeny Niemoczyńskiej, która dla mnie szyje – zdradziła nam Magda Gessler. Nie trzeba było długo czekać, by restauratorka, znana ze zmysłu do interesów, zaczęła sprzedawać swoje dobre pomysły. – Myślę, że można powiedzieć, że już zaprojektowałyśmy swoją kolekcję. Nasze ubrania można kupować w showroomie – powiedziała Gessler. Ciekawe, czy jej stroje będą się cieszyły takim wzięciem, jak jej wypieki?

>>>Czytaj także: Skrzynecka liczy na pomoc męża

Udostępnij na Facebooku
Źródło: Fakt
  Powered by ContentStream
  • ~Minge
   2011-08-19 14:29
   Niejaki Stefan Woroszyłow.
  • ~Gosia 22
   2011-08-19 14:14
   Znawczyni kuchni powinna się uczesać ,bo włosy budzą wstręt jak nimi trzęsie przy garach.Fryz na pudla to nie przy gotowaniu.A jej smak w dziedzinie ubierania się jest fatalny - szmaty a nie ubrania.
  • ~internauta
   2011-08-19 14:10
   Fajna babka ale zbyt zarozumiała.przydało by się jej kilka lekcji w współżyciu z ludzmi.Oglądam często program i nie zawsze ma rację ale nie przyznaje się do tego,a to nie fer.Są młodzi zdolni a ta Pani zażuca im ,że nie potrafią tego czy innego wypieku czy w gotowaniu. Ale kiedyś trafi na kogoś co jej nosa utrze.Co do figóry tej pani to dobrze robi,że nie przejmuje się swą tuszą i niech tak trzyma jak jej dobrze z tym.
  • ~Iron Beret
   2011-08-19 14:30
   Niesmaczna jest. Tak jak jej kuchnia. Wygląd i maniery kuchary, a pretensje zupełnie bez pokrycia.
  • ~bubu.
   2011-08-19 14:39
   Ale sowa ! Puchacz ! To jest styl ? To jest wiocha !
  • ~gość
   2011-08-19 16:13
   Chyba ubiera ją Jacykow.Czym gorsza szmira tym bardziej TVN ją promuje za
   co za masę na sobie słoniny i rozkudlone włosy.Bo talentu, kultury nie ma za
   grosz. Nadaje się do mycia garów ze szmatą
  • ~znajoma
   2011-08-19 15:34
   ja bym prosila pania kucharke aby dobrze spinala wlosy bo nielubie niespodzianek w jedzeniu
  • ~Arkad-34
   2011-08-19 14:07
   Jaja sobie robicie- baba zakłada jakieś pokrowce z kanapy babci a tu jakieś znawczynie mody pieją z zachwytu.Co by nie ubrała to tak samo wygląda a w tych koszulach nocnych to chyba nie musi ganiać po restauracjach.Jak jest to moda to ja jestem modny w moim roboczym kombinezonie!
  • ~Dorocia
   2011-08-19 13:57
   A mnie podoba sie bardzo ona i jej styl:)
  • ~specclub
   2011-08-19 11:17
   Gruba berta
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.