"Miasto kobiet" to bardzo popularny program stacji TVN Style nadawany w poniedziałki o godz. 22.30. Formuła jest taka, że dwie prowadzące zapraszają do studia jednego lub kilku gości, kobiety lub mężczyzn i rozmawiają na aktualne dla kobiet tematy. Mamy więc mobbing w pracy, przemoc w rodzinie, ale też: jakie życie mają przystojni mężczyźni i czy warto uprawiać seks na pierwszej randce. Średnia oglądalność programu wyniosła w grudniu 2008 roku 100 tysięcy widzów (dane AGB Nielsen Media Research).

Najpierw "Miasto kobiet" prowadziła między innymi Beata Sadowska, potem dołączyła Marzena Rogalska i Anna Maruszeczko. Z biegiem czasu ustalił się duet Rogalska i Młynarska-Moritz. Wkrótce jednak bardzo wymagająca pani Paulina sprawiła, że z Marzeną Rogalską rozwiązano kontrakt. Choć na wizji nie było tego widać, obie panie podobno mocno się nie lubiły.

Do prowadzenia programu zatrudniono Annę Dziewit, dziennikarkę kulturalną, od niedawna żonę Marcina Mellera. Dziewit jednak kompletnie nie mogła odnaleźć się w studiu i szybko jej miejsce we wrześniu 2008 r. zajęła Weronika Marczuk-Pazura, świeży nabytek ekipy TVN-u. Teraz i pani Weronika idzie w odstawkę, choć mówi się, że stacja zaproponowała jej prowadzenie autorskiego programu.

Na ringu "Miasta kobiet" wiosną spotkają się Młynarska-Moritz i Jolanta Pieńkowska, która za owieczkę w mediach nie uchodzi. Obie panie mają silne charaktery i tendencje do dominowania swojego współprowadzącego, więc z takiego połączenia może wyniknąć naprawdę ciekawy program.