Festiwal odbędzie się w mikołajkowy weekend, 6-7 grudnia w Warszawie w Hali Torwar przy ulicy Łazienkowskiej 6 A.

Lista laureatów, którzy wygrali podwójne zaproszenia na Międzynarodowy Festiwal Mody Ślubnej:

  • Arkadiusz Kleniewski
  • Agnieszka Koprowska
  • Anna Zarzycka
  • Rafał Zając
  • Monika Zakrzewska
  • Joanna Piaszczyk
  • Aneta Wieliczko
  • Natalia Puchała

Laureaci zostali poinformowani drogą mailową o sposobie odebrania wejściówek.

Przyjdź i poczuj emocje, jakie towarzyszą zakochanym przygotowującym się do ślubu!

Międzynarodowy Festiwal Mody Ślubnej TORWAR już 6-7 grudnia w Warszawie. Ponad 250 wystawców z branży ślubnej zaprasza Narzeczonych na bezpłatne konsultacje i indywidualną prezentację oferty swojej firmy. W mikołajkowy weekend ślubni specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania Narzeczonych, m.in.: Jak dopasować suknię ślubną do sylwetki? Co założyć garnitur, frak czy smoking? Komu osobiście wręczyć zaproszenie na ślub? Gdzie zorganizować przyjęcie weselne? Sesja studyjna czy w plenerze? Jak udekorować kościół?

Pokaz mody co pół godziny

I to jaki! Najnowszych kolekcji sukien i akcesoriów ślubnych na sezon 2009! Na wybiegach pojawią się modelki w sukniach od najznamienitszych kreatorów, m.in.. brytyjskiej firmy Romantica of Devon oraz Phil Collins, amerykańskiej Mon Cheri, duńskiej Lucca Scandinavian Desing, amerykańskiej Sophia Tolli oraz znanych ukraińskich marek: Kahiani T czy Maxima TM.

Specjalnie dla panów młodych

Luksusowe limuzyny, zabytkowe auta... Festiwal to znakomita okazja, by wybrać samochód do ślubu! 6-7 grudnia w Hali Torwar zaparkują Austin Princess, Rolls-Royse, Bentley, Cadillac czy Excalibur. Wystarczy wsiąść i się „przymierzyć”! A świadków i rodzinę zaprosić na przejażdżkę ślubną limuzyną lub wziąć udział w konkursie organizowanym podczas Festiwalu przez Jubilera Schubert i wygrać luksusowy samochód Kia Motors!

Zespoły weselne...

...będą grać i zabawiać zwiedzających od rana do wieczora. Pokażą, co to znaczy dobra zabawa na weselu! Zaskoczą Narzeczonych oryginalnymi aranżacjami popularnych utworów weselnych, pomysłami na urozmaicenie przyjęcia i wprowadzenie gości w szampańską zabawę!

Organizatorzy gwarantują, że niepowtarzalna atmosfera Festiwalu będzie dla zakochanych najmilszym prezentem mikołajkowym, a specjaliści ślubni: projektanci, floryści, fotograficy, dekoratorzy poświęcą odwiedzającym tyle czasu, na ile zasługuje każda panna młoda i każdy pan młody!

WARSZAWSKIE HOTELE ZE ZNIŻKĄ DLA NARZECZONYCH

Jeśli jesteś spoza Warszawy, skorzystaj z hotelowych promocji! Wystarczy, że podasz w poniższych hotelach hasło „Moda na Ślub”, a otrzymasz zniżkę.

Hotel KARAT
ul. Słoneczna 37, Warszawa
www.hotelkarat.pl
Rezerwacja:
tel. (22)849-84-54 (22) 601-44-11

Hotel Campanile
ul. Towarowa 2, Warszawa
www.campanile.com.pl
Rezerwacja:
tel. (22) 582-72-03

Hotel Premiere Classe
ul. Towarowa 2, Warszawa
www.premiereclasse.com.pl
Rezerwacja:
tel. (22) 624-08-00

Hotel Praski
Al. Solidarności 61, Warszawa
www.praski.pl
Rezerwacja:
tel. (22) 201-63-00